Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzésben...

Saját testsúlyos edzésben tudnátok segíteni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szóval elszeretnék kezdeni itthon a saját súlyommal edzeni, nem lufi szeretnék lenni, csupán az erőmet szeretném egy kicsit növelni, szálkásítani magamon és ebben több rációt látok, mint hogy edzőterembe járjak és háromszázzal nyomjak fekve. Kajával nincs gondom, azzal tisztában vagyok, a kérdés inkább arra irányul, hogy mik azok a gyakorlatok (pl: fekvőtámasz,húzódzkodás stb.) amik hasznomra válhatnának? A cél egy jobb kondi elérése. 185cm ,85kg , ha számít valamit. Tudom, a kategória nem a legmegfelelőbb, de ezt talán többen nézik, mint az "egyéb" kategóriát.

Köszönöm előre is!



2017. jan. 22. 15:00
 1/8 anonim válasza:
Először is olvasd el a könyvet. (Paul Coach Wade - Fegyencedzés) Másodszor csatlakozz a Fegyencedzés csoportba Facebookon és ott segítenek ha további kérdéseid lesznek, de a könyv mindent elmond.
2017. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszul látod azt a rációt.
2017. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi egyes!

Nem látom rosszul, azt szeretném csinálni, ami tetszik! Nekem többet ér az, hogy gond nélkül megcsinálok 30 húzódzkodást, mint hogy kitudjak nyomni fekve x kilót, de azért köszi.

2017. jan. 22. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Attól még szarabbul fogsz kinézni, és gyengébb leszel.
2017. jan. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" a kérdés inkább arra irányul, hogy mik azok a gyakorlatok (pl: fekvőtámasz,húzódzkodás stb.) amik hasznomra válhatnának?"

Kedves kérdező!

A fegyenc lényege pont abban rejlik hogy az összes (6db) gyakorlatot fokozatosan növeled és egységesen fejlődsz. Ha neked a célod az hogy csak a karod meg a felső tested legyen erős akkor maradhatsz a súlyzós edzésnél is ennyi erővel...

Erőnlét növelésére jó a fegyenc, de baromság csak a 6-ból pl 3 gyakorlatot csinálni.

1. hülyén fog kin ézni a tested

2. Milyen ciki már h pl: 1 kezes fekvőket tolsz de guggolni meg nem tudsz egy szabályosat belőle?

2017. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na látod 4-es, pont nem az az ember vagyok aki a fészbukon akarja a bicepszét mutogatni a tükör előtt bedurrantva, ezzel imponálva a lányoknak mint a sok díszb*zi.

Köszi 5-ös! Nem csak a felsőtestemet szeretném edzeni, ezt nem is tudom honnan szűrted le, én azt írtam, hogy egy jobb kondi elérése lenne a cél.

2017. jan. 31. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ős vagyok.

Abbol gondoltam hogy mik azok a hasznomra válhatnak.

Az összes hasznodra fog válni hidd el. Edz és igyál fehérjét és kész. Utána alakulni fogsz hidd el :)

2017. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld pacsi:)!
2017. jan. 31. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!