Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv, mennyire megfelelő...

Edzésterv, mennyire megfelelő a bontás, a gyakorlatok és az ismétlésszám?

Figyelt kérdés

Még télen és tavasszal kondiztam folyamatosan kb 5 hónapot, de aztán nyáron abbahagytam és most ősszel az egyetem miatt sem csináltam, de újra szeretném kezdeni. Célom a hasamról leadni a felesleget és izmosodni. Összeraktam egy A és B napos edzéstervet

-A1 nap Mell-tricepsz: -fekvenyomás, tárogatás, fekvenyomás ferde padon, csigás letolás, csigás letolás kötéllel, tolódzkodás

-A2 nap Hát-bicepsz: -mellhez húzás széles fogással, kábeles evezés, Y-emelés, bicepsz állva egykezessel, scott gép, kalapács bicepsz

-A3 nap Váll-láb: - vállból nyomás egykezessel, előreemelés, oldalemelés ferdepadon, guggolás, lábtoló, vádligép

-B nap: 50 perc lassú futás aerob edzésnek + hasazás függő lábemelés és hasprés


Ismétlésszám: 1*10-12bemelegítésnek aztán 3*6-8


Étrend:

Reggeli: tojás, zöldségek v. joghurt zabbal

Második étkezés: gyümölcs v. dió, mogyorófélék

Harmadik étkezés: csirkemell v. lazac rizzsel v. krumplival(hetente 1-2szer) + zöldségek(főleg brokkoli)

Negyedik étkezés: az előbbi

Ötödik étkezés: túró + joghurt v. lekvár



2018. dec. 16. 12:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem:

H: A1

K: B

Sz: A2

CS: B

P: A3

Sz: B

2018. dec. 16. 12:21
 2/4 anonim ***** válasza:
ICF 5*5. Teljes testes edzessel fogsz fejlődni a legjobban,raadasul ezzel a tervvel az erőd is nagyon jól növekszik. Az a lenyeg naturalkent,hogy egy edzesen minel tobb izomcsoportot megdolgoztass.Ezt jo darabig csinalhatod , jol fogsz vele fejlodni.
2018. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Klasszikus 3 felé osztott terv, én nem szeretem az osztott terveket és a több gyakorlatot egy izomra, de ha neked bejön jó lehet.

A kajánál jobb lenne ha makrókat számolnál.

2018. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kb. nulla edzésmúlttal rögtön hatszor szeretnél menni egy héten?


nem egy túl okos ötlet

2018. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!