Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv ehhez a kondigéphez?

Edzésterv ehhez a kondigéphez?

Figyelt kérdés

Van itthon egy kondigépünk (Gyártó: Christopeit Sport

Név: Profi Center De luxe két oldalas kondigép) csak sajna nem nagyon értek az edzésterv összerakásához. Vékony vagyok és izmosodni szeretnék és azt szeretném kérni tőletek hogy ezen a kondigépen összetudnátok nekem dobni egy edzéstervet? Válaszokat előre is köszi.

- 182 cm

- ~59 kg

- 16/f



2019. jún. 24. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem rosszindulatbol irom, de ezen nem fog senki izmosodni. Ha valoban izmosdni akarsz, adjatok el, es vagy vegyetek az arabol egy 1 eves edzoterem berletet, vagy otthonra egy mezei dontheto fekvenyomo padot sulyokkal, egy rudat, es egy huzodzkodo/guggolo allvanyt.

Ezen a gepen tarogatni tudsz, nyak moge huzni, labnyujtani, allovadli meg labemeles, talan egy nyomas. Ez mind kiegeszito gyakorlat, de en pl. egyiket sem csinaltam soha, mert van ezernyi gyakorlat ami ezeknel joval effektivebb.

2019. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, rosszul lattam, meg vadlizni sem tudsz, csak egy mezei teleszkopos stepper, amit egy magasabb ember (pl. te) az erthetetlen pozicioban elhelyezett labemelest segito resz miatt nem tud hasznalni.
2019. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se látom sok értelmét a gépnek, dekoráción kívül.

Ha izmosodni akarsz, akkor erőkeret, pad amin tudsz fekvenyomni, olimpiai rúd és legalább 200kg-nyi tárcsa, meg egy húzódzkodó-tolódzkodó szerelék a keretre. És ami ugyanennyire fontos, étrend.

2019. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azert 200kg nem kell egyelore ha most 59kg a srac. 2db 20kg, 4db 10kg, 4db 5kg, 4db 2,5kg tarcsa boven eleg, majd 3-6 honap mulva vesz meg 2*20kg sulyt, azzal 1-2 evig kihuzza.
2019. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!