Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik számotokra a top 10 F1...

Melyik számotokra a top 10 F1 futam, amit még Palikék kommentáltak, és senkinek nem szabad kihagyni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kapásból majdnem beírtam a 2007-es japán nagydíjat, de igazából nem Palikék miatt volt top futam (kíváncsiságból belenéztem, hát nekem így bő tíz év távlatában a Palik-Czollner duó inkább tűnik fárasztónak, mint élvezetesnek, a legakciódúsabb perceket leszámítva). Szóval ha csak Palik, akkor valami a fiatalabb éveiből, még Gyula előttről. 1998-ban még így közvetített egy rendes esőfutamot, hát ég és föld:

[link]

2020. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Schumi ferraris búcsúfutamáról elég sok klasszikus maradt fent.

Asszem 2006 Brazília, és Alonso bajnoki címe van még benne. Schuminak még maradt matematikai esélye, de teljes katasztrófa volt a futam nekik... azért pár zseniális előzést bemutatott, ami miatt emlékezetes lett a futam, őrült a kommentálás Paliktól.

2020. dec. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még. Esetleg Senna idejéből nem maradt fenn teljes futam?
2020. dec. 20. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Senna idejéből... nagyon sok futam fent van... egyszer nekiálltam asszem '88-tól nézni. Néhány futam van csak, ami nincs magyar kommmentátorral.


Viszont azt kell mondanom, hogy Palikék annyira amatőrök voltak akkoriban. Ők is még csak tanulták a sportot, vagy nem tudom. Alapvető dolgokkal nem voltak tisztába. Elég élvezhetetlenek voltak a közvetítések. Nem beszélve arról, hogy ugye akkor telefonos közvetítést használtak, tehát a hangminőség is a béka segge alatt volt. De legalább a helyszínen voltak többnyire. Az rtl-es korszakban is szarok voltak persze, de előtte végképp teljesen vállalhatatlan, amit előadtak akkoriban. Emlékezetes verseny volt... emlékezetes kommentálás nem.

2020. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként én azzal a felállással, hogy Szujó mint általános sportriporter és Wéber mint szakértő, összességében elégedett voltam.

Palik a jobb pillanataiban a semmit is szuper jól tálalta izgalmasként, máskor viszont rémesen le volt hangolódva, és ahogy öregedett, úgy lett egyre több idegesítő szokása (körmönfont kifejezések farigcsálása, Gyula oltogatása, blőd tárgyi tévedések már bőven a szélessávú internet korában is).

2020. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!