Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi a baj a meleg "olimpiával"?

Mi a baj a meleg "olimpiával"?

Figyelt kérdés

Komolyan egyszerűen hihetetlen. Találkoztam olyan válasszal is már az oldalon, hogy: "valami olyasmi lehet, hogy a demokrácia már akkora qrva nagy méreteket öltött, hogy külön olimpiát kapnak". Mi az, hogy kapnak? Senki sem kap semmit sem... bárki szervezhetne "olimpiát" aki akar. Mégis mi azzal a baj, ha a melegek csinálnak? Csinálhatnának maguknak a nők a férfiak, amatőrök külön. Miért kell ezen kiakadni?

A "jaj mert ha annyira egyenlőek miért nem tudnak a rendes olimpián szerepelni?" kérdésekről nem is beszélve. Ez gyakorlatilag olyan mintha azt mondná valaki, hogy jaj miért nem csinálnak csak egyféle bulikat ahol együtt szól a mulatós a komoly zene meg valami techno. Nyilván van olyan hely ahol vegyes zene szól de nem lehet elvárni, hogy mindig együtt legyen mindenki.. csúnyán megfogalmazva. Van meleg olimpia kész, nyilván a melegek jól érzik magukat más melegekkel is együtt, felszabadult az egész rendezvény meg minden, mi ezzel a baj?


Szerintem inkább példát kéne venni a melegekről, hogy mennyire kitartóak. Atlasz sportegyesület, meleg olimpia stb... ezeket a melegek "hozzák" létre, nem pedig a s.ggük alá van tolva. Emberek összetartóbbnak kéne lenni meg találékonyabbnak.


Az olimpia szó pedig direkt volt zárójelben, mivel ez nyilván nem egy ténylegesen rendes olimpia.


2012. jún. 29. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem, egy meleg ne legyen kitartó annak reklámozásában, hogy ő homokos. Erre nem kell büszkének lenni. Én sem reklámozom, hogy nem vagyok homár, és Londonban az olimpiát nem heterosexuálisoknak rendezték, hanem sportolóknak!
2012. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Itt elolvashatod. Konkrétan az a baj vele, hogy nem veszik véresek komolyan a teniszmeccseket, hogy nincs eredménytábla, hogy kötetlen az egész. És akkor még pluszban jól is merik érezni magukat. Hát milyen dolog már ez, kéremszépen?

2012. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jézusom.. a hozzászólásokon is csak hüledezek. "Orgia".. egyáltalán tudják, hogy mit jelent az orgia szó? Tényleg egyszerűen nem tudok mit mondani erre a cikkre. Arról nem is beszélve, hogy miket kritizálnak. Páran azt, hogy jaj de sok rendőr védi a rendezvényt és az mennyi pénz. Könyörgöm minden rendezvényen ez van.
2012. jún. 29. 16:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Az a bja vele amit te is mondasz. ha egyenlőséget akar a meleg társadalom mért kell külön valami. ez olyan mint h a nők egyenlőek akarnak lenni de azért elvárja h előreengedjem az ajtonál.semmi bajom a melegekkel ugyanolyan emberek mint bárki más. ugyanaz is jár nekik.nem külön nem egyedi hanem ugyanaz. sportolo sportolo. miért lenne egy ember több vagy kevesebb attol hogy meleg?ugyanezt gondolom a melegfelvonulásrol is. a hereok mért nem vonulnak akkor? az a baj vele egyszerűen mondva hogy olyan dolog miatt különcködnek amire azt mondják még ők is h semmi különbséget nem akarnak tenni maguk és bárki más közt.
2012. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Semmivel nem több attól valaki, hogy buzgány. Attól lesz kevesebb, mert így viselkedik, de az ilyen viselkedéstől kevesebb lesz egy hetero is. Ne azzal akarjon valaki kitűnni, hogy meleg. Ha csak úgy megy, inkább csöndben kell maradni.
2012. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De ennek nem az a lényege.. ez egy sport esemény melegeknek kész. Arról nem is beszélve, hogy amúgy heterok is részt vehetnek rajta. Most gyakorlatilag ez olyan mintha a retródiszkókat ítélnétek el. Járnak oda mondjuk 30 év feletti emberek, csak ők mehetnek be kész. Ők sem ezzel akarnak kitűnni, hogy hú figyelj milyen idős vagyok már, sőt az idősebbek előszeretettel hangoztatják ennek ellenére, hogy ők a lelkükben fiatalok stb... de nyilván jól érzik magukat olyan korú emberekkel mint ők. A melegek meg szerettek volna egy sporteseményt amin jól érzik magukat más melegekkel esetleg elfogadó heterókkal és kész. Nincsen ezzel semmi baj. Vagy mondok más példát. Londonban élő magyarok összejárnak, van kifejezetten magyar bolt ahol magyarul köszönnek magyar termékek vannak főként.. Akkor most ezek a mocskos magyarok minek hívják fel magukra a figyelmet?- gondolhatja egy angol... ők is emberek hiszen. Ez csak egy barátságos esemény, nem kéne ekkora ügyet csinálni belőle.
2012. jún. 29. 16:48
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, minek kell ide belekevereni ezt az "egyenlőség" dumát. A helyzet a következő: emberek egy csoportja kibérelt saját szórakozására pár napra pár sportlétesítményt, amiért pénzzel fizetnek. Mi ebben a probléma? Bárki megteheti, aki rendelkezik megfelelő tőkével hozzá. Megkockáztatom, hogy ha a barom jobbikosok meg a kurucok nem provokálnak az idióta transzparenseikkel a Nyugati téren, akkor a budapestiek 90%-a nem is értesül az eseményről. Egyenlőség, beszarok. Ez nem egy állami rendezvény.
2012. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó világított rá legjobban a lényegre, csak én nem bírtam megfogalmazni :)..


"A szervezők állami támogatást nem kapnak, de az Euro Games számításaik szerint 1,5-1,8 milliárd forint bevételt hozhat az országnak." "A EuroGamesnek egyébként nincs szponzora, a rendezvényt a regisztrációs díjakból, hirdetésekből és a szervezők magánpénzéből finanszírozzák, az előkészítést és a lebonyolítást szinte kizárólag önkéntesek végzik. A tapasztalatok azt mutatják, hogy jelentős bevételt hozhat egy városnak, hiszen több ezer ember száll meg, étkezik, szórakozik, vásárol a EuroGames ideje alatt. "

2012. jún. 29. 16:55
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Pont ez benne a paradox. Egy sport esemény melegeknek, de közben azt hangoztatják, hogy mi is ugyanolyan emberek vagyunk, semmiben sem különbözünk. Akkor miért kell külön sportesemény melegeknek? Miért kell melegfelvonulás?

Hisz semmiben sem különböznek. Meleg elindulhat a 4 évente megrendezésre kerülő hivatalos olimpián is, csak ahhoz teljesíteni kell, biztos vagyok benne, hogy a mostani londoni olimpián is lesz meleg résztvevő, csak ő nem ezzel tűnik ki. Egy kis délutáni teniszezgetést meg ne nevezzünk már olimpiának, attól, hogy homárok teniszeznek.

Még a paraolimpia kifejezést sem lehet használni, pedig az ott elindulók is nagyobb sportemberek, mint akik elindulnak ezen a "buz1zsúron", és ez meg senkinek nem szúrja a szemét, hogy meleg "olimpia", na ez a felháborító.

2012. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy senki nem nevezi olimpiának, csak valamilyen okos újságíró találta ezt ki. Egyébként még mindig nem értem, hogy egy szervezet miért ne rendezhetne olyan eseményeket, amilyenek nekik tetszenek. Ha jól tudom nem kötelező a részvétel, de még csak nem is közterületen zajlik.
2012. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!