Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 1500 méteres síkfutásban a...

1500 méteres síkfutásban a Magyar csúcs 3:35:57. Én 3:40 alatt futottam szerintetek ha elküldeném a videot egy ilyen szövetségnek felkarolnának?

Figyelt kérdés

#rekord #sport.futás
2012. aug. 7. 13:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%
A kérdés igazságtartalmába nem mennék bele, nem hiszem ,hogy nekünk kéne firtatni (ha nem hiszitek el ,ne írjatok ebbe a témába ), de én inkább azon lepődtem meg, hgy rögtön lehüyézitek, hogy nem tud számolni. Most komolyan, az nem jutott eszedbe, hogy elgépelte ?
2012. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a Normális kommenteket....És bocsássanak meg azok az emberek ki nem hiszik el....Nem azért írtam ide a gyk-ba hogy csak beszélgessek mert az megtudnám csinálni lent az utcán is vagy akárhol...Szerintem nem olyan komolytalan kérdéssel fordultam felétek mint a legtöbb ember...Én komolyan gondolom,írom ezt.Csak azt nem tudom miért kell lenézni az olyan embereket kiknek semmi sport tapasztalatuk sincs és mégis jól tudnak teljesíteni...Én nagyon sok olyan gyereket ismerek kik nem sportolnak és nem is sportolnak de össze engendém bármelyik sportolóval az adott sportágban..


http://www.youtube.com/watch?v=NKbw_l3ZYbU


itt ez a video ezt csak ajánlani tudom mindenkinek...

Legközelebb csak hétvégén tudok elmenni futni de majd leírom hogy 400 métert mennyi idő alatt futottam le...És a normális emberek válaszait megfogadom...

2012. aug. 8. 16:34
 23/28 anonim válasza:
100%
még véletlenül se add fel a hülye negatív kommentelők miatt! ha nem is jól mérted, ne hagyd abba :) hajrá, én szurkolok! :)
2012. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Találtál már klubbot? Mit mondtak?
2012. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Amúgy először azt hittem a saját videódat linkeled.
2012. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mi lett a fiatalemberrel? Azt mondta, újra futja. Kíváncsi lennék, mi lett az eredmény.
2012. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nah voltál Rio-ban?
2016. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2019. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!