Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Egy tornász milyen nyújtó...

Egy tornász milyen nyújtó gyakorlatokat szokott végezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék belevágni a szertornászatba,de itthon előtte gyakorolnék rá egy kicsit,hogy ne teljesen zöldfülüként menjek oda.

2012. nov. 11. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne gyakorolj otthon, mert nem értesz hozzá. Menj le kezdőként és megtanítják, mert ott értenek hozzá. Ennyire egyszerű ez.
2012. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom, hogy egyedül kezdj bele. Ha már jársz szertornára akkor érdemes otthon is nyújtani neten vannak videok mint pl ez: http://www.youtube.com/watch?v=vqTUHn42zW4

Azért nem ajánlom most még, mert ha rosszul csinálod csak ártasz a dologgal. A szertornában különben is a bátorság, ügyesség ami eleinte kezdőknél fontos nem pedig a hajlékonyság.

2012. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És szerintetek mennyi az esélyem ahhoz,hogy sikeres legyek benne?

Adottságaim:

185cm magas vagyok

Erős,testsúlyommal egész jól bánok.

16 éves vagyok.

Nem késő és nem vagyok hozzá túl magas?

2012. nov. 14. 20:37
 4/6 anonim válasza:
Hol szertornázol? Engem is érdekelne, nem vagyok kezdő, csak nem tudok hova menni, túl ritka sport. 14/L
2012. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
16 évesen már késő elkezdened. Ezt a sportot minél korábban ajánlott elkezdeni. Nem véletlenül! (Én óvódás koromban kezdtem el. Amúgy már pár éve abbahagytam.) 16évesen már viszonylag kötött vagy. Persze, ha csak testmozgásnak és hobbinak szánod, akkor kezd el. De ha versenyezni szeretnél, akkor inkább válassz másik sportot.
2012. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se gyakorolod otthon :)
2013. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!