Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen pergető botot vegyek...

Mr.The Colonel kérdése:

Milyen pergető botot vegyek orsóval együtt 40-45ezer forintért?

Figyelt kérdés
Eddig csak kishalaztam, de hétvégén lent voltam süllőzni és egy ismerősöm lejött pergetni. Dobáltam egy napot, akasztottam szép halakat és kedvet kaptam hozzá.

2021. nov. 1. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
botból delphin bang szeriát hasznalom, de van shimanom , de más márkának az ultra lightja is, a deplhin ezért a pénzért (kb 10 ezer ft) szerintem nagyon megérős, meglepődtem milyen erőtartalék van benne, és kifejezetten könnyű nem szakad le a kezed akár egy napos dobálás után sem, orsóbol én a tsurinoya Na-t használom 2000res és 3000res méretben is, easífeederen kb megkapod 14-5 ezer ft körül, és igazából van egy jó szetted 30 ezer ft alatt, tudsz venni drágábban is orsót, pl a daiwa ninja kb 20-25 ezer, dobáltam már olyannal is jó orsó, de egyáltalán nem mondanám rá, hogy jobb mint a tsurinoya..
2021. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Épp a Shimano botokat nézegetem. Szerinted süllőzésre/csukázásra melyik dobósúlyú botja jó?
2021. nov. 1. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
A Shimano botokkal az a baj hogy az olcsóbbak elég gagyik. A 30+ ezres kategória ahonnan érdemes velük foglalkozni. Dobósúlyra ilyen 3-17 gramm környéke ami oké. Azzal a kisgumis süllőzést is megoldod de csukázni is tudsz.
2021. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Elso vagyok nekem 7-21es grammos van belole, de jellemzoen 7-8 grammos csalikat dobalok, szerintem ez a dobosuly jo sullore is csukara is , de amint az elozo valaszolo irta a 3-17es is siman megfelel.
2021. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Daiwa Ninja botot nagyon tudom ajánlani.

Fantasztikus bot jó áron

jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!