Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha van egy 2,4-es 40-80-as...

Ha van egy 2,4-es 40-80-as pergető botom érzékeny spiccel azzaltudok feederezni?

Figyelt kérdés
Most külön nem vennék pár alkalomért egy botot, karanténban unalmamban barkácsoltam pár spéci feeder kosarat és azt akarom majd kipróbálni.

2022. jan. 25. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehetetlen de a spicc messze nem lesz olyan érzékeny, mint egy rendes feeder botnak. Ergo a finom kapás nem vagy csak nehezen lenne látható.
2022. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rutinpók ***** válasza:
18%
Jobban jársz, ha arra már kapásjelzőt raksz.
2022. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az elsö válaszoló is írta meglehet próbálni de a finom gyenge kapásokat az a spicc nem tudja eredményesen jelezni, egy kapásjelző

nagy segitség lenne ebben.

2022. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Dunán teleszkópos 150g-s kínai bottal szoktam spiccről horgászni. Bagolykeszeget, karika keszeget lejelzi simán. Ha jól beállítod bedobás után, elképzelhető, hogy jelzi, feltéve, hogy mennyire hajlékony a spicc.

Ha normálisan akarsz féderezni, érdemes beruházni egy olcsó botba. A Kaida spirado-t hétezerért tudom ajánlani, keszegezni, pontyozni tök jó.

2022. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!