Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van egy 8m hosszú medencém:...

Van egy 8m hosszú medencém: milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy nagyobb telepített medencém. A közelben nincs uszoda, új vagyok az úszásban.

Tudnék itt is edzeni? Ha igen hogyan, mennyit, hogyan kéne úszni ehhez?

Mindenre kíváncsi vagyok!



2022. júl. 18. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Ezvkb másfél tempó. Alkalmatlan edzésre.
2022. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kellene egy ellenáramoltató, elvileg van nem fix, telepíthető változata is. Pl. ezen az oldalon találtam ilyet: [link]


Én lehet megpróbálkoznék egy ilyennel, ha sportszerűen úszni szeretnél.

2022. júl. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy evezés.

Egy kajak elfér benne.

Az uszodában úgy edzenek vele, hogy kötéllel rögzítik elöl és hátul a medence széléhez, így nem mozdul ki.

2022. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen “swimulator” nevű eszközt érdemes lenne beszerezned. Ezzel már lehet akár 8 m-en is úszni.
2022. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
link: [link]
2022. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a resistance-band-es megoldás jónak tűnik, lehet beszerzek egy ilyet, ha azt mondjátok, hogy egy ekkora medence nem megfelelő úszóedzésre.


És amúgy egy ilyennel hogy kell edzeni? Nyílván statikusan megfog, és akkor mondjuk időre 60 percig úszom így?

2022. júl. 18. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!