Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek keso lenne elkezde...

Szerintetek keso lenne elkezdeni kajakozni 15 evesen?

Figyelt kérdés

Testi adottsagaim megvannak hozza.

15/F

185cm 75kg


2014. júl. 10. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja es versenyszeruen gondoltam.
2014. júl. 10. 14:40
 3/8 anonim válasza:
igen már késő a te korcsoportodba már olyan vannak akik többéve csinálják!!! maximum csak edzés szerűen éri meg
2014. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
max ha valami hiperszuper tehetség vagy, akkor még mehetsz versenyre
2014. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megvan az izomrostarányod és a többi genetikai adottságod akkor nem. Ha nincs, akkor amúgy sem lenne esélyed. Kezdj el edzőterembe járni és legyen étrended, emelett járj kajakozni is.
2014. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem versenyszerűen már késő. De ha esetleg más vízi sportot szeretnél, ajánlanám a sárkányhajózást, azt nem késő elkezdeni, sőt még akár világversenyekre is eljuthatsz - tapasztalatból írom!
2014. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom nem késő! 16 évesen kezdtem úszni, azaz 1 éve, és már versenyekre járok, persze nem elsőként végzek, de hiszem, ha szorgalmasan edzek, akkor még lehet ebből valami. Nem akarok olimpikon lenni, de versenyszerűen kezdtem el az úszást. Nem késő neked sem elkezdeni a kajakozást, de ha elkezded, minden erődet bele kell adnod, és szorgalmasan kell csinálnod.
2014. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és sok sikert!!
2014. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!