Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki ajánlana egy jó és...

Valaki ajánlana egy jó és magyar nyelvű tűzfalat?

Figyelt kérdés

A Smart nem látja az otthoni csoportot, de telefonon sem tudták megoldani /visszahívást ígértek/, a pc-tools is az otthoni csoportba keveredik bele ...

A comodo túl nagy helyet foglal és túl kíváncsi!


2012. jan. 1. 19:13
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem: eredeti win 7 + állandó frissítés + Windows Defender (alapból telepített) = Legjobb vírus védelem
2012. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
win 7 vedd ki mert szartse ér a védelem terén
2012. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mac OS X Lion
2012. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

kis rendszerigényü gépre: Pc tools firewall--> pc tools oldaláról megszünt de pl beirod ide kereső: vévévépont filestube pontkom (nem endgedi linket elhelyezni) ,kidobja.


Erősebb gépekre:

Comodo,Outpost= ezeknél azért intenzivebb a processzorhasználat is.

2012. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Avast Internet Security-t használok nagyon megvagyok vele elégedve... + használok még néhány cuccot mellé Spybot és Windows Defender is fent van + még az advanced system care is fent van... megfognak mindent... nincs semmi gondom velük nem lassítanak egyáltalán... egyik ismerősöm csesztetett a multkorjában h tegyem fel az eset smart security 5.0-át hát jól be is faragtam vele... 3 napig volt fent... kiakasztotta a gépet... nem látták egymást a hálón a gépek... lassult a gép mintha a régi ócska p3 as gépem előtt ültem volna... megelégeltem letöröltem... feltettem az avastot... futtattam egy teljes rendszervizsgálatot és 49 vírust talált... mindössze alig 3 nap alatt....
2012. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!