Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows XP frissítés SP3-ra?

Windows XP frissítés SP3-ra?

Figyelt kérdés
Újra kellett telepítenem a gépem egy SP2-es lemezzel, és nem jön frissítés! Olvastam, hogy az SP2-es gépek frissítése megszűnt, és lehet, hogy le se jön? Amúgy a gépem 32 bites.
2012. aug. 7. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Pl. innen letöltöd, feltelepíted (simán futtatod, tovább-tovább-kész) és utána már a "hagyományos" módon tudod a további frissítéseket feltenni.

2012. aug. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
magától nem jön le?
2012. aug. 7. 08:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha csak SP2 van a gépen, akkor onnan nem engedi már tovább frissíteni a windows updaten keresztül, én is ezzel szívtam nemrég. Ne kérdezd, hogy ez miért lett bevezetve.
2012. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom miért van ez. Ez a Microsoft és a pénz története...
2012. aug. 7. 08:44
 5/13 Pj0tr ***** válasza:
69%

Sok összeesküvés hívő...

Milyen M$ + pénz? Egyrészt tuti nem szeretetszolgálat, de - feltételezve, hogy hivatalos windows - szerinted, egyszer megveszed és utána örökre frissíti és karban tartja az M$? Ne viccelj. Az XP már egy elavult rendszer, amit nem supportálnak (nem is kell nekik), de örülj neki, hogy szívességből még mennek az update szerverek sp3hoz...

2012. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Golan Trevize ***** válasza:
2010 Július 13 óta nincs support az SP2-re ezért nem települ rá magától frissítés.
2012. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Az XP már egy elavult rendszer, amit nem supportálnak (nem is kell nekik),"


Az XP SP3-nak 2014 áprilisáig van hivatalos supportja, addig jönnek ki biztonsági frissítések és hibajavítások.

A régebbi verziókra meg kézzel kell felrakni az SP3-at, és utána megy az is.

2012. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most sem jön a frissítés, a Windows update nem működik...
2012. aug. 7. 12:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Eredeti a Windows-od?
2012. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tessék, töltsd le és írd ki CD-re, aztán telepítsd. [link]
2012. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!