Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem működik a Windows...

Miért nem működik a Windows frissítés?

Figyelt kérdés
Legális Win7-em van. Eddig nem volt problémám a Windows frissítésével. Pár napja a frissítéskor a 80246008-as hibaüzenetet adja, és nem frissít. Megnéztem és azt írja a súgóban, hogy : "Kattintson a jobb gombbal a Háttérben futó intelligens átviteli szolgáltatás (BITS) elemre, majd kattintson a Tulajdonságok parancsra." - nos ilyen nekem a "szolgáltatások" menüben nincs. Hogy lehet ezt visszaállítani?

2012. aug. 16. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Internet Explorerrel is lehet, Windows Update, Egyéni és letöltöd, telepíted. Az elképzelhető, hogy nem a legújabb Adobe Flash Player ActiveX van a gépeden, akkor nem működik.
2012. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak túlterheltek a szerverek a Windows 8 MSDN-es és TechNetes megjelenése miatt. Szerintem várj pár napot, és ha nem jön helyre, akkor térj vissza a problémára.
2012. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem se jó a Windows update:(
2012. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem először nem működött kedden (XP), a védelem valamiért erősen blokkolta az Automatikus frissitést. Internet Explorer, Windows Update: jelezte, de nem mégsem töltötte le. Töröltem a mobilnet stickjének a szoftverét, nagytakarítás (.temp fájlok törlése). És lecseréltem a legújabbra az Adobe Flash Player ActiveX-et. Amikor feltelepítettem újra a sticket, már működött az Internet Explorerrel a Windows Update, sikerült a frissités. Aztán újra kellett inditani a számítógépet.
2012. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt nekem sikeres volt a frissítés, ma még nem próbáltam, de valószínűleg szerveroldali hiba van.
2012. aug. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez történt:

[link]

2012. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!