Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Veszélyes a Java és le kell...

Veszélyes a Java és le kell tiltani a böngészőkben, Vezérlőpultban?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 12. 03:18
1 2 3
 21/24 csacsi2 ***** válasza:

Akkor tiltsunk mindent!!!Az lehet hogy a legveszélyesebb, mivel a legtöbb oldal használja és még több billio kisalkalmazás.

Ennyi erővel csak szöveges felületen netezzünk, mert az biztonságos.

Tiltsuk akkor már az Adobe-t is vagy a flash-t!

És ne lépjünk olyan oldalra amelyik nem használ SSL -t.

Nevetséges kb 8 éve nem fertőződtem meg (azóta bebiztosítottam magam és nincs köze a java-hoz) ,Nem most fogok!


"Az Oracle-Sun cég Java virtuális futtató környezete a legproblémásabb: a vizsgált esetek 40%-ban sebezhetőnek bizonyult, annak ellenére, hogy a termék például csütörtökön is kapott egy új, nagyméretű javítófoltot. A második helyet az Adobe Acrobat PDF-olvasó szerezte meg 32%-kal, bronzérmes a Flash nevű (25%) webanimációs eszköz, a listán negyedik pedig a Windows Media Player videó-lejátszó szoftver beépülő modulja (10%)."


[link]

2013. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A legtöbb oldal használja: érdekes, már egy hete megvagyok Java nélkül. Még a Vezérlőpultból is töröltem. Semmiféle hátrány ne mért, se Firefox-ban, se Chrome-ban.
2013. jan. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 57310 válasza:

Végigolvasva a hozzászólásokat, egy vicc jut eszembe:

Megkérdezik az öreg vasutast, :

- Kend fél a nemi fertőzésektől?

- Persze hogy félek.

- Használ óvszert?

- Persze , allandóan rajtam van, csak akkor veszem le, mikor pisálok, vagy, ha kefélek.

-----------------------

Van egy védekezési módszer, de, ha olyan oldalra akar menni a lüke, amit a védelem gyanúsnak ítél meg, akkor kikapcsolja, vagy gyengébbre állítja a védelmet.

2015. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Oracle, mint olyan (a Java gyártója). www.java free download.com

[link]

2015. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!