Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lekódoltam a meghajtóm és...

Lekódoltam a meghajtóm és újra telepítés után nem engedi megnyitni, hogy tudom elérni?

Figyelt kérdés
D partícióra másoltam a képeimet, fájljaimat, nagyon sok mindent. És lekódoltam, mert más felhasználófiók is volt a gépen. Most újra telepítettem a gépet, és nem érem el a partíciót. Hogyan tudnám elérni? Tudom a kódot, de nem kéri sehol.

2013. jún. 19. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mentetted el a kulcsot akkor sehogy.

[link]

2013. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne csináld most kajak sehogy?
2013. jún. 19. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a kulcsot nem mentetted el sehova, akkor bizony tényleg búcsút mondhatsz az adatoknak.

Ezért érdemes telepítés előtt tájékozódni, egyik ismerősöm ugyan ezt csinálta meg, hogy utólag keresett, hogy az újrarakott gépén miért nem éri el a régi adatait...

2013. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Linux sem lát bele? kipróbálnám. Nekem mentette már meg sok fontos adatomat a jó öreg unix.
2013. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha titkosítva van, a kulcs nélkül semmi sem fog belelátni.
2013. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
de van kűrt kft ők bele látnak
2013. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Kürt ebben az esetben nem lesz jó, mert a kulcs nélkül csak értelmetlen adathalmazt látnak, amit ugyan bitről bitre kiírhatnak egy másik HDD-re, de azzal nem vagy beljebb. Sajnos az adatoknak annyi. Ha titkosítani akarsz, a Windows-tól független programot használj.
2013. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, a titkosításba kulcs nélkül SENKI, még ők sem látnak bele.
2013. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldottam.... lemezmeghajtó védelem valami izét kikapcsoltam és újra indítás után jó lett.. :)
2013. jún. 20. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!