Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom teljesen "levéden...

Hogyan tudom teljesen "levédeni" a facebookomat, úgy hogy sehogyan ne lássák mit csinálok rajta?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, valaki figyeli az adataimat, mármint belelát a beszélgetésekbe és ilyenekbe. Telefonról szoktam használni, wifivel csatlakozok a netre. Ha gépnél vagyok, mindig kilêpek. A jelszóm nem valami könnyü, szóval nem hiszem hogu azzal van a baj.

és a telefonom mindig nálam van.


Mit tegyek, hogy teljes biztonságban érezzem magam, és biztosan tudjam hogy senki sem kutakodik utánam?!



2013. júl. 10. 11:32
 1/2 Kripton001 válasza:

Nos, a facebook egy közösségi oldal, pont az a lényege, hogy mások is látják, mit csinálsz éppen, mit nézel, mi az ami neked tetszik, stb.

De biztosan lesz itt olyan, aki konkrét tanácsot is tud adni...

2013. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beállításoknál van olyan, hogy ki léphet velem kapcsolatba, ott beállítod, hogy ismerősök. Ha meg kiraksz vmit, mindig úgy állítsd be, hogy csak az ismerőseid lássák.
2014. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!