Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusírtóm (Avast) blokkolt...

A vírusírtóm (Avast) blokkolt egy weboldalt, hogyan oldhatom fel a blokkolást?

Figyelt kérdés
Ezt a weboldalt egyébként, már több mint fél éve ismerem és használom, azóta egyik kedvenc oldalam volt.....

2014. márc. 29. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
milyen oldalról van szó?
2014. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:
100%

Megnyitod a kezelőfelületet --> bal oldalt, alól:Beállítások --> a felbukkanó ablakban:Aktív védelmek --> Webvédelem:kattints a fogaskerékre --> a felbukkanó ablakban válaszd a Kizárások menüt, azon belül a Kizárandó URL-ekhez add hozzá az általad biztonságosnak gondolt oldal címét, majd OK.

Ha az Avast már korábban telepítve volt, de csak most tiltotta le az oldalt, lehet nem véletlenül tette.

2014. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
(Y) Köszönöm szépen a segítséget. (Y)
2014. márc. 30. 14:19
 4/5 Sohazturpanzio válasza:

Sajnos én sem boldogulok az Avasttal.Van egy egyesületi oldalunk és sajnos az Avast már 5 hónapja blokkolja.

Persze semmi gyanús tartalmat nem talál benne senki, irtunk az Avastnak de sajnos nem reagál rá, EGY nagy segítség kellene , hogy mit tegyünk, VAGY hogyan tudjuk elérni hogy válaszoljanak az AVAStos szakemberek. Köszönöm előre is aki tud segíteni.az oldalunk turist-cazare.ro

2014. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez a turist-cazare.ro weblapra nekem vírust írt ki a Kaspersky vírusirtó ami nem kicsit jó.

Szóval szerintem itt valami baj lehet... a weblap tulaja szerintem a Trojan.Script-et használta (Felmész rá és a hátad mögött tartalmakat tölt le a gépedre)

2014. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!