Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy használhatom a fájljaim...

Hogy használhatom a fájljaim újratelepítés után? NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés

Újratettem a Windowst, és most nem tudom használni a fájljaim mert nincs hozzá jogosultságom.

Rendszergazda fiókkal vagyok, és a tulajdonságoknál is beállítottam hogy módosíthassam a fájlokat.

Egyedül kitörölni tudom.

Még megtekinteni a egy képet sem tudok mert nincs hozzá jogosultságom.

Biztosan valami nagyok kacifántosan lehet ezt megcsinálni, úgyhogy aki ért hozzá (nagyon) légyszíves segítsen.

Gondolom nem segítene hogy a régi windowst rakom vissza... tehát ez hülyeség.

Nagyon fontos fájlok, mindenképp meg kell csinálnom valahogy.



2014. máj. 18. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy tölts le egy Linux OS-t és azzal hozzáférsz mindenhez és átmentegetheted a fontos dolgokat. Nem kell telepíteni se, csak live módba bebootolsz vele és teheted a dolgod. [link]
2014. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azonnal megpróbálom, köszönöm.
2014. máj. 18. 21:43
 3/16 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem leírni, hogy vagy a megszokott módon lemezre írod az iso fájlt vagy ezzel pendrive-ra teszed: [link]

újraindítod a gépetés arról bootolj, ahogy win telepítővel is kell.


A Redo Backup is alkalmas erre, ez is Linux alapú és hasonlóan kell használni. : [link]

2014. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy most epp a linuxrol irok es itt sincs hozzaferesi engedelyem...
2014. máj. 18. 22:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Ajjj, az gáz. Nem titkosítottad?? A fájlokat látod? Tulajdonságokra mit ír ki?

Esetleg még ezeket a lehetőségeket próbáld meg: [link]


"Előfordulhat, hogy nem tulajdonosa a fájlnak vagy a mappának


Ha a számítógépét nemrégiben frissítette a Windows 7 rendszerre a Windows egy korábbi verziójáról, előfordulhat, hogy bizonyos fiókadatok módosultak, és lehetséges, hogy már nem tulajdonosa bizonyos fájloknak és mappáknak. Ez a probléma megoldható lehet a fájl vagy mappa tulajdonba vételével. Egy fájl vagy mappa tulajdonba vételéhez hajtsa végre a következő lépéseket:

Kattintson a jobb gombbal a mappára, amelyet tulajdonba kíván venni, majd kattintson a Tulajdonságok lehetőségre.

Kattintson a Biztonság fülre, a Speciális lehetőségre, majd kattintson a Tulajdonos fülre.

Kattintson a Szerkesztés elemre. Ha a rendszer rendszergazdai jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót vagy erősítse meg a műveletet.

Kattintson annak a személynek a nevére, akinek tulajdonjogot kíván adni.

Ha azt szeretné, hogy az illető a mappában található fájloknak és almappáknak is tulajdonosa legyen, jelölje be A tulajdonos cseréje az altárolókon és objektumokon is jelölőnégyzetet.

Kattintson az OK gombra."

2014. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

A fájlok zöldek. De zöldek is voltak.

A tulajdonságokba engedve van a hozzáférés, de mégsem engedi.

De amit ír ott amit linkelél, ott az igaz hogy win7-ről win8.1-re váltottam, dehát én nem gondoltam, hogy ez ekkora probléma.

2014. máj. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez én voltam...
2014. máj. 18. 22:52
 8/16 A kérdező kommentje:

Mostmár tulaja vagyok annak a mappának amibe vannak a fájljaim de még mindíg nem csinálhatok vele semmit(kivéve törlés).

Mikor módosítani akarom azt írja ki hogy kérjek saját magamtól engedélyt a hozzáféréshez...

2014. máj. 18. 22:58
 9/16 anonim ***** válasza:

"Ha azt szeretné, hogy az illető a mappában található fájloknak és almappáknak is tulajdonosa legyen, jelölje be A tulajdonos cseréje az altárolókon és objektumokon is jelölőnégyzetet.

Kattintson az OK gombra."


Lehet, hogy egyenként kell végigzongorázni minden egyes mappát és fájlt?


Most lépek. Sok sikert hozzá!

2014. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 coopper ***** válasza:

Szia.


A Zöld szinű fájlok, azt jelentik, hogy előzőleg TITKOSITVA voltak.


Sajnos igy jártál, nem biztatlak semmi jóval.


Ha elveszett a titkositott kulcs fele (Az előző telepitésnél, a Dokumentum and setting mappában volt) akkor szinte esélytelen.


"The public key and public key certificate are stored in \username\Application Data\Microsoft\SystemCertificates\My\Certificates folder of the user profile.

The private key is stored in the \Documents and Settings\username\Application Data\Microsoft\Crypto\RSA folder"


Nézz szét itt : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2014. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!