Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy használhatom a fájljaim...

Hogy használhatom a fájljaim újratelepítés után? NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés

Újratettem a Windowst, és most nem tudom használni a fájljaim mert nincs hozzá jogosultságom.

Rendszergazda fiókkal vagyok, és a tulajdonságoknál is beállítottam hogy módosíthassam a fájlokat.

Egyedül kitörölni tudom.

Még megtekinteni a egy képet sem tudok mert nincs hozzá jogosultságom.

Biztosan valami nagyok kacifántosan lehet ezt megcsinálni, úgyhogy aki ért hozzá (nagyon) légyszíves segítsen.

Gondolom nem segítene hogy a régi windowst rakom vissza... tehát ez hülyeség.

Nagyon fontos fájlok, mindenképp meg kell csinálnom valahogy.



2014. máj. 18. 21:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem a Dokumentums and Settings-be voltak, a D:\Fontos\ -ba voltak és még mindíg nem találtam rá megoldást.

Ott az ...\AppData\Microsoft\SystemCertificates\My\Certificates -be meg nemtudom mit kell csinálni... van olyan könyvtár de és? Nemtom mire gondoltál. De köszi a válaszod.

Akármilyen Legális/Illegális megoldást mondhattok mindenképp kellenek a fájljaim.

2014. máj. 23. 23:32
 12/16 coopper ***** válasza:

Szia.


Nekifutok még egyszer.


1. A sajátgépben zöld szinnel jelzett fájlok azt jelentik, hogy azok a fájlok titkositva voltak/vannak, és nem muszáj nekik a dokumentum és settingsben lenniük.


2. A titkositás két kulcs összeadásából keletkezik. Van a publikus kulcs illetva a privát kulcs (leirtam melyik hol található)


3. A privát kulcs megléte nélkül (előző telepités) a titkositott fájlok feloldása szinte lehetetlen.


4. Ha megvan az előző telepités privát kulcsa kakkor mégpróbálhatod bemásolni a megadott helyre, és ha szerencséd van visszakapod a fájlaidat. Ha nincs meg a privát kulcs, akkor sájnálom, jelenlegi tudás alapján szerintem a fájljaid nem hozhatóak vissza.



Sok sikert.

Üdv.

2014. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Értem már mit mondasz.

A public-nál van 2 rendszerfájl.

A private-nál pedig egy mappa amiben sok rendszerfájl.

Mikor újrarakom a gépem mindíg átmásolok a D-re pár dolgot ami a C-n van mert kell, így voltam a Dokumentumokkal és az Asztal egész tartalmával, de gondolom itt nincs meg a kulcs másik fele(?) tehát = nem lehet semmiképp visszahozni a fájljaim(?)

Kösz a válaszod.

Esetleg nicns olyan program amivel (lehet hülyeséget mondok), úgy átmoshatóak a fájlok hogy kinyerjem a fájl tartalmát a védelem nélkül? Talán még hogy valamilyen program esetleg amivel (ha illegálisan is) egyszerűen eltűnik belőle a titkosítás?

2014. máj. 30. 14:39
 14/16 anonim ***** válasza:
hat ez eleg kellemetlen :(! csokkentett modban sem fersz hozza rendszergazdai dolgokhoz? legalabb annyira, hogy leszedd onnan a dolgaidat! tudo a win8 mar egy kicsit mas, de regen xp alatt majdnem mindent lehetett igy modositani....
2014. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
áá! biztosan nem, ha olyan könnyű lenne már láttam volna valahol vagy mondta volna valaki.
2014. máj. 30. 14:59
 16/16 coopper ***** válasza:

Szia.


Olvasd el ezt : [link]


Aztán keress rá erre : [link]


Nem biztos, hogy összejön, de egy próbát megér.


Sok sikert.

Üdv.

2014. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!