Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért van az, hogy mobilon...

Miért van az, hogy mobilon rengeteg ingyenes, használható vírusírtó van, addig Windows-ra egyedül az Avast-ot érdemes használni az ingyenesek közül?

Figyelt kérdés
A mobilos vírusírtók nagy része jól szerepel az AV-Test-en, addig gépen csak a fizetősek érnek el nagyon magas pontszámokat. Az Avast-os dolgot csak hallottam.
2014. aug. 8. 12:20
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Az AVG és az Avira ingyenes része legalább olyan jó, mint az Avast. Illetve az az MSE/Windows Defender, ami ugyan nem annyira jó, mégis viszonylag jó.
2014. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 belapus ***** válasza:

Egyéb ingyenesek:


360 Internet Security,

Ad-Aware Free Antivirus+,

Bitdefender Free,

Comodo AV vagy IS - ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz,

Panda Cloud.

2014. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondták ezen az oldalon többször is nekem, hogy ingyenesek közül csak az Avastot érdemes használni? Mindegy, marad az Eset Smart Security.
2014. aug. 8. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert ingyenesek közt egyik legkiemelkedőbb védelem az Avast..
2014. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja én is avastot használtam amíg.... el nem kezdett miatta lassulni a gépem.

Gép bekapcsolás után 20 perccel elkezdett az egész gép belassulni. Érdekes amióta letöröltem nincs ilyen :D

Jelenleg 1 vírusirtó sincs a gépemen, csak az Advanced System Care-nak a malware defender cucca.


Régen se volt vírusirtóm + a tűzfalam se volt bekapcsolva régen és nem lett szinte soha vírusos a gépem.

Ha igen akkor leszedtem az avastot letöröltettem vele a vírust, majd vissza letöröltem :D

2014. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!