Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » CNC programozást érdemes...

Hengerelőhereverem kérdése:

CNC programozást érdemes egyedül otthon tanulni? Ha igen akkor CodeBlock-ban lehet gyakorolni? Vagy valami programot tudtok mondani amin gyakorolhatom a dolgot?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat, értelmes kommentért, linkért megy a zöld.

2014. máj. 13. 20:01
 1/3 iostream ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy CNC gép nélkül nem annyira praktikus, de aztán megtaláltam ezt: [link] szóval tulajdonképpen jah, gyakorolj csak!
2014. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, így első ránézésre elég szimpatikus program, és igen nekem is a gép hiányával volt a problémám.

Ilyenkor egy kicsit ég a fejem, hogy nem tudom kigooglezni, de mentségemre legyen írva még csak most "ismerkedem" a CNC-vel.

2014. máj. 13. 20:38
 3/3 iostream ***** válasza:
100%
Hát, én még annyira se értek hozzájuk, mint te, de ha programozni akarsz, a google használata alapvető. Én csak annyira kerestem rá, hogy cnc simulator, és lőn. Hiszen igazi CNC gép hiányában egy szimulátor kell, nem? Ez egy olyan probléma, amivel nem te kerülsz szembe elsőként, hiszen a legtöbb embernek nincs CNC gépe.
2014. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!