Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kiirthatatlan reklámvírus!...

Kiirthatatlan reklámvírus! Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az Ad-aware-t és a Malwarebytest majd lefuttattam őket, amit találtak töröltem.


Firefox böngészőben be van kapcsolva az Ad Block Plus, és mindezek ellenére minden reklám megjelenik, pop up, minden! És az a legtutibb az egészben, hogy nem csináltam SEMMI egyebet, mint amit ezelőtt szoktam. Semmi idióta oldal, vagy akármi, szóval sajnos fogalmam sincs, mivel jött be :(( Még a NOD32 jön le épp, hátha, de mivel az előbbiek nem segítettek kétlem hogy ez fog.



2015. ápr. 3. 01:56
1 2
 11/14 csacsi2 ***** válasza:

nézz körül rendesen a telepített programoknál,msconfig-ban, futó folyamatok között, böngésző kiegészítők között, FF.nál hozz létre új profilt...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

Kezd elölről valószinüleg átsiklottál valamin!!!

1 windows telepít/töröl

2 böngésző kiegészítők törlése

3 keresőszolgáltatások törlése

4 about:config "vírus" törlése

Ennyinek elég kell legyen, a többi inkább komolyabb fertőzés esetén.

5 FF -ban van a firefox/sugó/hibakeresési információ -nál minden érték visszaállítása alapértelmezettre (most már új profilt hoz létre).

6 futtass malware/vírus ellenörzést (csökkentett módban)

7 futtatásba írd be "msconfig" startup fülön vedd ki a pipát a gyanus elemek elől,majd újraindítás.

8 futtatásba írd regedit

Sajátgép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE

Sajátgép\HKEY_CURRENT_USER\Software

kulcsok alól töröld a "vírust" (A registry módosítása veszélyes, csak körültekintően!!!)

Keresőjével keress rá és töröld a vírus név értékeket!

9 futtass registry tisztítást!


Ennyiből amit írsz és képből bármi lehet bárhol. Nézz körül legyen valami kiindulási alap, pl a feladatkezelőben a futó folyamatoknál...

2015. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__6..

Itt még van ötlet, de lehet újrahúzás....:(

2015. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindent kipróbáltam, de újra kellett rakni a böngészőt :( Tehát mindent fel kellett égetni sajnos, igaz odaveszett a könyvjelzőlista, jelszavakat lementettem, de legalább vége így az őrületnek, de a mai napig nem tudom mi okozta...
2015. ápr. 9. 20:26
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok ingyenes szoftver telepít automatikusan ilyen szemeteket, főleg a médialejátszók és a gépoptimalizáló/ diagnosztikai programok. A KMplayer különösen undorító ebből a szempontból.
2015. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!