Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom beállítani,...

Miért nem tudom beállítani, hogy a Firefox új lap megjelenítésekor a Google-lal induljon?

Figyelt kérdés

Most vmi általános -nevezetesen:WebSearch- kereső jelenik meg.Egyszerűen nem hallgat a "Kezdőlap beállítása" funkcióra!

Miért???



2013. nov. 25. 10:34
1 2
 1/12 Csxeba ***** válasza:
feltettél egy "potenciálisan nemkívánatos program"-ot, amikor valamilyen ingyenes szoftvert telepítettél és nem olvastad el, hogy milyen felhasználási feltételeket fogadsz el, csak mindent bepipáltál és "továbbnexteltél". Menj a Vezérlőpult > Programok eltávolítása menüponthoz és keresd ki ezt a websearch izét és töröld.
2013. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 csacsi2 ***** válasza:
2013. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de erre nagyon szoktam ügyelni,hogy ne kerüljön fel semmilyen nemkívánatos szemét új software installálásakor.Ezek szerint csak van vmi.Sajnos sem a vezérlőpulton-,sem pedig a Revo Uninstalleren belül nem találok semmit,ammi erre vonatkozna.
2013. nov. 25. 11:09
 4/12 Csxeba ***** válasza:
Akkor firefox kiterjesztések közt nézd meg, hogy nincs-e olyan, aminek nem kéne ott lenni. Ez tutira PUP, akkor is, ha a PUP kereső program nem találja meg.
2013. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 csacsi2 ***** válasza:
A böngésző kiegészítői között (is) keresd!
2013. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 csacsi2 ***** válasza:

ha úgy sem megy akkor a keresőszolgáltatásokból is és állítsd alapra:

[link]

2013. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönök minden információt,de sajnos nem jött össze semmi(sajnos)!Kitöröltem már mindent,de semmi.A kiegészítők között semmi olyan nincs,ami erre a keresőre utalna.
2013. nov. 25. 13:27
 8/12 csacsi2 ***** válasza:

firefoxnál írd a címsorba about:config

szűrésbe:

"browser.startup.homepage"

értéknek add meg:

" [link]


szűrésbe: "WebSearch"

és törölj mindent azaz visszaállítás alapértelmezettre (jobbklikk visszaállítás.

browser.newtab.url értéke "about:newtab"


Kezd elölről valószinüleg átsiklottál valamin!!!

1 windows telepít/töröl

2 böngésző kiegészítők törlése

3 keresőszolgáltatások törlése

4 about:config websearch törlése

Ennyinek elég kell legyen, a többi inkább komolyabb fertőzés esetén.

5 FF -ban van a firefox/sugó/hibakeresési információ -nál minden érték visszaállítása alapértelmezettre.

6 futtass malware/vírus ellenörzést (malwarebytes)

7 futtatásba írd be "msconfig" startup fülön vedd ki a pipát a gyanus elemek elől,majd újraindítás.

8 futtatásba írd regedit

Sajátgép\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE

Sajátgép\HKEY_CURRENT_USER\Software

kulcsok alól töröld a websearch -öt (A registry módosítása veszélyes, csak körültekintően!!!)

Keresőjével keress rá és töröld a websearch értékeket!

9 futtass registry tisztítást!


Ezek után sem jó telepítsd újra a böngészőt és űzd ki a szobából a szellemeket!

2013. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Úgy néz ki,kezd alakulni a dolog.Szerintem már el is tűnt a "kis mocsok".

Még egyszer:KÖSZÖNÖM!!!!

2013. nov. 25. 14:32
 10/12 anonim válasza:
Nálam is ez volt egyszerűen csak ki kell törölni, C/program files, searhprotect mappát, de csak csökkentett módban, vagy pl. Linux alatt tudod, mert védett file. És utána el is tűnik a mocsok. :) Nincs uninstallerje!
2014. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!