Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a jobb ezek közül?...

Melyik a jobb ezek közül? Bitdefender IS - Kaspersky IS - ESET Smart?

Figyelt kérdés
Legálisan használva
2015. jún. 14. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Én már jó pár éve Eset Smart Security-t használok legálisan. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedett.

Emellett a Windows frissítéseket is mindig feltelepítem, és a Malwarebytes ingyenes változatával is néha átvizsgáltatom a gépet.


Vírus miatt még nem kellett a gépemet újratelepíteni. :)

2015. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 savanyújóska ***** válasza:
74%
Teszteken Bitdefender dobogos szokott lenni, es a Kasperskyrol is jokat hallottam, ESET meg felhasznalobarat, meg azt hasznalom, mert beszerezheto ingyen (es nagyjabol legalis is). Ha nem nagyon latogatsz veszelyes oldalakat barmelyik jo.
2015. jún. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem Eset(az enyém nem teljesen legális. :D ).

Nem eszik sokat a memóriából és végzi a dolgát.Mellete Anti-Malwarebytes és Hitman Pro vizsgálat hetente.

2015. jún. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 belapus ***** válasza:

Az első kettőnek valamivel nagyobb a memóriaigénye, valamint a különböző laborok is őket hozzák ki elsőnek a tesztjeiken.

A KIS és az ESS magyar nyelvű.

Bármelyik megfelelő biztonságot nyújthat.

2015. jún. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nincs legjobb, de ha sorba kéne rendeznem így rendezném(a kaspersky-t csak azért írtam előrébb, mert sok jót hallottam róluk, de még nem használtam a szoftverüket):


1. kaspersky

2. eset

3. bitdefender

2015. jún. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy hat éve Eset Smart Security van a gépemen, sőt a mobilomon is (Eset Mobile Security).

Most hosszabbítottam, megbízható, nem lassítja a gépet, egészen kiváló pl. a tűzfala. Legálisan sem drága (az enyém az), egy évre 12000, de vannak jelentős kedvezmények. Innen letölthető a 30 napos próbaverziója. [link]

2015. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.User fígyelme és óvatossága

2.Bitdefender IS/Kaspesky IS

3.ESET Smart Security.

Eröforrás igényben az ESET a legjobb.

2015. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a válasz.
2015. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!