Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Futtatam egy víruskeresést...

Futtatam egy víruskeresést azeset online scanner-er és eddid 3 víruso file-t talált ezek maguktól megtisztúlnak? Vagy mit kell ilyenkor tenni? Bocsi a hejesírás miatt.

Figyelt kérdés

#vírus #fájl #program #eset online
2015. aug. 7. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy letörlöd vagy karanténba helyezed. Automatikusan megcsinálja, mert alapból így szokott beállítva lenni.


Tölts fel egy képmentést róla miket talált, mert van amikor false módon talál fájlt, ami valójában nem is vírus.

2015. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még fut a program 29%-on jár és már talált 3 veszéjjes fájlt
2015. aug. 7. 12:57
 3/4 A kérdező kommentje:

összesen 11 vírust talált azokat karanténba helyezte én rámentem arra z opcióra hogy karantán kiüritése.

most már a vírusos fájlok semmilyen formában nem található meg a gépemen .

2015. aug. 7. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel az ESET online scannere naponta ugyanazt a frissitést kapja meg, mint a fizetős, még SOHA nem volt hamis riasztása.

Javasolnám, hogy töltsd le a 30 napos Eset Smart Securityt és regisztrálj, küldenek hozzá TRAL kódot. Mielőtt lejár, vagy megveszed a kódot 1 évre, vagy magazinos kódot keresel hozzá havonta. Az is valódinak számít. [link]

2015. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!