Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows frissítések konfigurál...

Windows frissítések konfigurálása nem sikerült, módosítások visszavonása, ne kapcsolja ki a gépet?

Figyelt kérdés
Pár napja frissített a Windows 7, azóta a fenti szöveg fogad engem, valahányszor bekapcsolom a gépet. Hiába várok akár egy fél napot is, nem történik semmi. Kikapcsolni is csak a kikapcsológombbal tudom, mert a szöveg betölti az egész képernyőt. Lassan már 3 napja ez a helyzet. Esetleg van valami ötlet, mit kéne tenni? Egyáltalán miért állhatott elő ez a probléma? Előre is bocsi, de nem vagyok egy számítógépes guru.:) Köszönöm a segítséget!

2015. dec. 12. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Laptopon velem is eljátszotta a Microsoft ugyanezt!

Frissités, hármat nagy nehezen letöltött, aztán elállt a gép. Újrainditás, hibajavítás, csökkentett mód stb: egy órai küzdelem után rendszervisszaállítással sikerült elindítani, de még akkor is lemezellenőrzést végzett. Másnap rendben indult, aztán letöltötte a Windows Update mind 11-et, telepítette és kétszeri újrainditás után konfigurálással együtt sikerült neki. A NET Keretrendszer frissités jó nagy fájl volt, ezt nem minden gép fogadta el.

2015. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valódi a Windows a gépeden?

Ha ez laptop, kapd ki az akkut és akkor elindul a hibajavító, ez rá fog kérdezni, hogy legyen-e rendszer-visszaállítás. YES és akkor talán betölti a Windows-t.

Ha mégsem, próbáld meg Csökkentett módban.

2015. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csökkentett mód: amíg fekete a monitor, nyomogasd az F8-at. Aztán válaszd a Csökkentett módban inditást. Ha ez sikerül és betölti a Windows-t, akkor futtass le rendszer-visszaállítást.
2015. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!