Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Indavideó és a Videa már...

Az Indavideó és a Videa már sok filmet le törölt. De a privát filmeket is le törlik mint a YouTube?

Figyelt kérdés

Már nagyon olyanok lettek mint a YouTube, minden filmet törölnek le a Indavideórol és a Videárol is.


Szerintetek a privátba töltöm fel akkor is le törlik majd?


Vagy lehet már nekik is van olyan tartalom felismerő mint a YouTube-nak, vagy lesz?


Ez a 2017-es évben nagyon be indult az illegális tartalom le törlése.



2017. júl. 22. 10:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Itthon csak az alábbi, teljes mértékben legálisan üzemelő filmnéző oldalak vannak:

- HBO GO

- Netflix

- Filmbox Live

- Amazon Prime Video

- TV GO

- Horizon GO

2017. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor csak HDD-n tároljam?
2017. júl. 23. 14:02
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy aktuális e a téma, De a Doctor Who (vagy bármilyen más sorozat, de ez ép aktuális) 10 évadjának, ami épp most jött ki, a magyar fordítását azokat törlik, de amik fent vannak Pl Tom és jerry, Hupikék törpikék stb, ezek fönt vannak érintetlenül érdekes módon, legutóbb ezt írta egy illető: Valaki nagyon nem bír magával és egymás után jelentgeti a tartalmakat. A youtube csatornánk is ebbe bukott bele. 4 évig semmi gond nem volt, békében megvoltunk a kiadókkal a reklámbevételekből satöbbi. Majd hírtelen elkezdtek random részeket tiltogatni amint aktivitást láttak. Mint kiderült magyar bejelentés alapján törölték a videókat a jelentő személye ismeretlen.

Egyelőre csak annyit tudni, hogy a jogvédő irodákon kívül animét senki nem szedethet le az indáról hacsak nem tudja jogkezelését igazolni az indalabs felé.

Az elmúlt fél évben rohamosan nő az indáról eltávolított videók száma, ami egyértelmű jele annak, hogy valakinek vagy valakiknek nagyon nem tetszik ami az indán folyik és sorra jelentgetik a videókat a jogkezelőknél.

Sajnos többet mi sem tudunk

2017. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

A privát tartalmat szerinted törölheti az Indavideó és a Videa?


Nem tudom hogy a privátot törlik e most már.

Pár honnapja írtam az Videának és azt mondta ha be jelentik akkor törlik. Az Indavideónak is írtam, azt mondta ha be jelentik törlik, de ha privátba rakom és a jogtulaj nem találja meg a privát linket akkor fent marad, mondta még nem kellet törölniük privát tartalmat legalábbis nem emlékszik rá. Remélem azóta se törlik a privát tartalmat, szerinted?


Engem sokan össze zavarnak, sokan azt mondják lefogják törölni előbb utóbb az ilyen tartalmakat, mások meg azt mondják nem fogják ha nem osztom meg. Nem tudom most melyiküknek higgyek. Szerinted?


Itt a másik kérdésem! https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__8.. Gondoltam rá felszinkronizálom a felhőbe is, de mondták előbb utóbb lefogják törölni. Mások meg azt mondták van nekik fent filmek pár éve, és még nem törölte nekik a Google.


Itt se tudom melyiküknek higgyek.


600 GB töltenék fel, és ha ezt mind feltölteném akkor lennék elég idege, ha akkor törölnék le mikkor már minden film fent van a Videán, Indavideón, Google Drive, Google Fotó.

2017. júl. 26. 15:39
 15/24 anonim ***** válasza:
Videára nem rakok fel filmet, de az indán van hogy 7-8 filmem prívátban, 2015.óta érintetlenek maradtak vagy is nem törölték le.
2017. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból viszont felesleges pár hetente újra és újra megkérdezned, mert sosem fogsz rá egységes választ kapni. Minden alkalommal ugyanarra lyukad ki a kérdés. Ha pedig te konkrétan megkérdezted a videomegosztó álláspontját és kaptál egy hivatalos választ rá, akkor itt egyik válasz sem fogja azoktól hitelesebben megválaszolni a problémád.
2017. júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Én csináltam ilyen tesztet a Videán, feltöltöttem a filmet 2x, az egyiket nyilvánosan a másikat privátba, a nyilvánosat 1 honnap múlva törölték de a privátot nem törölték le.


Szerinted akkor a Google se töröl le semmit ha nem osztom meg?

Itt beszélnek róla a műsorban.

Nézd meg:

[link]

2017. júl. 26. 16:02
 18/24 anonim ***** válasza:
Töltsd fel és majd megtudod. Ugyanazt a kérdést teszed fel rendszeresen, szinte minden héten miközben te magad is feltöltöd ezeket és te is látod ha eltávolítják. Nem hiszel a saját szemednek vagy miért kell többszörös megerősítés? Ha pedig valaki elmondja mit gondol akkor még hatszor visszakérdezel. Ne legyél már ennyire értetlen.
2017. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, több embertől meg tudom mi a tapasztalata. Mert szerintem senki se örülne neki feltölt az ember nagy nehezen 600 GB és az után törölnék le, akkor a sók idő elmenne a semmire. Ezért kérdeztem meg ennyiszer ne a semmire mennyen el az időm.


Többször már nem teszem fel a kérdést.

2017. júl. 26. 16:18
 20/24 A kérdező kommentje:

A Google ezt írja le.


szerzői jogok megsértése

A szerzői jogi törvények tiszteletben tartása. Ne ossza meg engedély nélkül a szerzői joggal védett tartalmat, és ne nyújtson olyan webhelyre mutató linkeket, ahol az olvasók jogosulatlanul letölthetik a szerzői joggal védett tartalmat. Irányelvünk az állítólagos szerzői jogsértés egyértelmű értesítésére adott válasz. A szellemi tulajdonjogok ismételt megsértése, beleértve a szerzői jogot is, számlazárolást eredményez

[link]


Csak ha megosztom akkor van gond.

2017. júl. 26. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!