Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Indavideó és a Videa már...

Az Indavideó és a Videa már sok filmet le törölt. De a privát filmeket is le törlik mint a YouTube?

Figyelt kérdés

Már nagyon olyanok lettek mint a YouTube, minden filmet törölnek le a Indavideórol és a Videárol is.


Szerintetek a privátba töltöm fel akkor is le törlik majd?


Vagy lehet már nekik is van olyan tartalom felismerő mint a YouTube-nak, vagy lesz?


Ez a 2017-es évben nagyon be indult az illegális tartalom le törlése.



2017. júl. 22. 10:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 31. 20:05
 22/24 anonim ***** válasza:
Megosztod akkor letörlik, ha csak magadnak tárolod akkor lehet hogy nem törlik le. Nekem vannak fent pár film, de még nem törölték le. De tejesen nem bizok meg tárhelyebe. Mert az OneDrive csökentette párszor a tárhelyet, és aki nem mentette le az adatait annak le törölte. Több biztonsági mentés kell. A Google fotóba teljesen ingyenes korlátlan tárhely van, pár filmet odda is feltöltöttem. De nem tudni meddig lesz korlátlan a Google fotó. Bármit meg tehetnek a tulajdonosok mert az ő tulajdonuk. Én beszéltem a Videa és az Indavideó tulajdonosaival, azt mondták a jogtulajdonos észre veszi és jelenti akkor le törlik, de a privát tartalmat még nem törőltek le. Az Indavideónál még be lehet állitani a titkositást is és csak neked indul el a videó
2017. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

em tudom hogy aktuális e téma de le írom, hogy az Inda is törölheti a privátot is, írtam nekik legutóbb és válaszoltak: Szia!


Ha privátként töltesz fel jogvédett videót akkor az is törlésre kerülhet, igen.


A Vidának is írtam, de nem válaszoltak, privátban sem tárolhatod, én inkább merevlemezen és különféle Pendriveken tárolom őket, ott vannak biztonságban, mert idők kérdése és bármikor megszűnhetnek az oldalak....

2018. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha meg ha felhőben akarsz tartani, akkor titkosítani kell őket, így a felhőtárhely tulajdonosok nem veszik észre....
2018. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!