Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » MSN-n küldözgetett vírus...

MSN-n küldözgetett vírus ellen mit lehet tenni, ha már "megkapta" as MSN?

Figyelt kérdés

Ez az a vírus, ami kijelentkezett állapotban küldözgeti szét magát az ismerőseimnek.

Esetleg egy MSN újratelepítés segít?


2008. okt. 25. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

ha elfogadtad ezt a ,,küldést" akkor nem segít :P

ha AVASTod van akkor frissítsd! vagy esetleg ha kimutassa hogy virus van a gépeden, akkor KARANTÉNBA ZÁRÁS asszem így írja, arra kell kattintani...

nekem is volt egy pár hete és ez segített :)

2008. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na igen, de mi van, ha nem AVASTom van?:S
2008. okt. 25. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Ez a fajta virus nem a gepedet fertozi, hanem az msn-fiokodat. Tehat akarhanyszor ujratelepited az msn-t, akkor is kuldozgetni fogja a nevedben a - szinten virusos - linkeket.


A megoldas: regisztralj uj msn-fiokot, es legkozelebb ovatosabban. Nekem is csak ez segitett.

2008. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
a nod is kiírtja ha lefuttatod!
2008. okt. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Konyorgom, a fiokot megfertozo virus _nem_ a gepen van, ergo a virusirtok _nem_ tudjak kiirtani. De kivanom, hogy sikeruljon.


A 2. hozzaszolo

2008. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem kiírtotta a nod,mert kiírta h a bekapcsolás után automatikusan bejövő ablakokban vírus van,azaz az msnben...és lefuttattam a víruskeresést...
2008. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
nekem meg az AVAST kiírtotta, szal ah látom mindenkinek más vált be xD
2008. okt. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Az AVAST szart sem ér, már elnézést...

Egyértelmű a megoldás egy másik fiók létrehozása, utánna meg jobban oda kellene figyelni mit nyitsz meg. Általában az ilyen oldalak az ingyenes csengőhangot ígérők.

2008. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Én egy msncleaner progival irtottam ki pár gépről.. gyakrabban kell jelszótváltoztatni..és nem szabad semmilyen oldalon megadni... akkor nem talál be a "virus" :)


de azis jó megoldás ha új fiókot regelsz...végülis ha a kocsidbol kifogy az üzemanyag akkor is vehetsz újat :P

2008. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell uj fiokot regelni, egyszeruen valtoztass jelszot - aztan legkozelebb ne nyiss meg semmit.
2008. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!