Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gépemen lsass. Exe vírus...

A gépemen lsass. Exe vírus van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 13:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha a Tálca üres részére kattintasz, jobb egérgombbal, Feladatkezelő, Folyamatok, ott van minden Windows op.rendszerű gépen: lsass.exe SYSTEM. Ez nem vírus.
2010. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
13%
Törölj ki a windows mappából mindent.
2010. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem is van ilyen a feladatkezelőbe,de semmilyen vírust nem talál az avast....Szerintem csak egy normális folyamat.
2012. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo még a biztonsag kedveert én is felteszek a valaszolonak egy kérdest azt irtad hogy ha system akkor nem virus nos nekem megy 1 systemes meg 6 rendszergazda-i lsass.exe ekkor mi a teendo bar nem egy kicsi gépem van igy nem zavar meg nem is bizoma virus irtokba mert allandoan szét b++++ a rendszeremet és ha ilyen okoasak vagy tok (bocsi h igy fogalmazok) akkor nekem ezt az apro kérdest légyszi alalszoljatok meg
2013. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Az Isass.exe az egy program ami kell a géphez hogy elinduljon..Az Isasss.exe egy trójai faló aki hátsó kaput nyit el támadónak.. Isasss.exe (három sss a végén)...

Remélem segítettem! :)

2016. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát biztos segítség lett volna anno, de a kérdés már több mint 6 éve lett kiírva :)
2016. júl. 31. 18:20
 18/18 anonim válasza:

Tudom hogy a kérdés már 7 éves de annak akinek fenn áll ez a probléma hogy 100%-on pörgeti a CPU-t amikor mondjuk elindul a Chrome (nekem ezzel volt gond) akkor amikor megnyitod a számítógépet akkor ott fenn találsz egy olyan gombot, hogy rendezés arra rákattintasz ott megkeresed a mappa és keresési beállításokat erre kattints rá az ablakon ami megnyílt ott menj át a nézet fülre itt görgess le a rejtett fájlok és mappákig és itt kattints rá hogy rejtett fájlok és mappák megjelenítése (vagy ha total commandert használsz akkor felül a beállításokra kattints rá ott általános beállítások>képernyő és itt a rejtett fájlok megjelenítése és rendszerfájlok megjelenítése ezeket pipáld be és ok gomb) ezek után C:\Users(vagy Felhasználók ha magyarul van)\Acer(ez attól függ hogy mi a neve a felhasználódnak)\AppData\Roaming\Microsoft\Protect itt találsz egy ehhez hasonló nevű mappát: S-1-5-21-3140272096-2279528982-3583380836-1000 vagy valami hasonló ezt kell átnevezni úgy hogy az eredeti nevét meghagyod csak utána írod hogy .bak az én esetemben: S-1-5-21-3140272096-2279528982-3583380836-1000.bak


Ezek után ha elindítod a Chromeot akkor csak 1-2 másodpercig fog felugrani 50% környékére utána leesik 0-ra


Ez csak akkor fog működni ha lsass.exe volt (kis L betűvel és 2 s betűvel a végén) ha nem ez a neve valószínűleg vírus. Itt egy videó ha esetleg ez nem volt érthető vagy nem sikerült : [link]

Remélem tudtam segíteni.

2017. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!