Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot ajánlanátok a...

Melyik laptopot ajánlanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Otthoni általános használtra. (Word munka,filmezés,internetezés,tartalomfogyasztás)


[link]



[link]



2020. okt. 10. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az árakkal nem vagyok kibékülve, de az Acer erősebbnek tűnik.
2020. okt. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő tök jó erre a célra, az árak pedig reálisak. (Jelenlegi helyzetben ami már tart egy ideje úgy kell számolni, hogy minden notebook drágább 30.000-40.000 Ft-vel, mint a valós értéke)
2020. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az árral már megbarátkoztam. Sajnos a covid miatt eléggé elszállt a notebook ára szerintem is, ha nem gamer célra de azért egy erős felszereltségű laptopot szeretnél otthonra vagy utazásra akkor ennyibe kerülnek. Aki meg kifejezett gamer vagy programozás céljából keres gépet, azok már simán 300ezer fölött kezdődnek úgy, hogy még operációs rendszere sincs. Persze mindenki a saját igényei alapján választ meg persze pénztárcafüggő. :)
2020. okt. 11. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!