Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szünetmentes tápot vettem,...

Szünetmentes tápot vettem, most gondolkodok, hogy lehet nézni kellett volna a teljesítményt?

Figyelt kérdés

Árukeresőn kiválasztottam a legelsőt, Eaton 5E 850i USB DIN. Nem is olvastam a teljesítményt, vagy hogy mit kell nézni. Kb 2 hónapja vettem. Áramra kapcsolás esetén sípol egy rövidet, ha bekapcsolom a készüléket, sípol egy hosszabbat. Gondolom ez a normális.

Rá van rakva egy monitor, meg a PC, amiben 500 wattos táp van. Elment néhányszor az áram, de szépen átvette a szünetmentes.


Biztos jót sikerült vennem?


2021. febr. 19. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában jelzik, ha túlterheled, szóval rendben vagy. Ha üzemel rendesen áramszünet alatt, nincs mitől tartani. A sípolás normális, jelzi, hogy áramforrást váltott.
2021. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A papírt még akkor gyorsan átfutottam, és mintha valami olyat írt volna, hogy ha nem megfelelő a teljesítmény - igény, akkor folyamatosan sípol még nincs áram.
2021. febr. 19. 12:28
 3/4 anonim ***** válasza:
HA áramszünet alatt rendesen ment, akkor minden rendben! A számítógép a legkisebb áramingadozástól is hajlamos újraindulni, szóval, ha valami gond lenne, akkor az kijött volna.
2021. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl lenne terhelve, akkor folyamatos sípolással vagy pittyegéssel jelezné.


A Te esetedben csak egyet sípolt, ezzel jelezve, hogy akkumulátorra váltott (mivel a hálózati áramról nem kapott szuflát)

2021. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!