Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van ilyen mikrofon? Vezeték...

Van ilyen mikrofon? Vezeték nélküli; ruhámra csíptetem, mint egy csipeszt, és ugyanott van rajta a hangszóró is; tehát, hogy az egész annyi, mint egy csipesz; nem kell semmi tartozékhoz csatlakoztatni, max elem kell bele, vagy akkumulátortöltés.

Figyelt kérdés

Tehát ne kelljen lehetőleg se kamerához, se telefonhoz, se laptophoz, se semmihez csatlakoztatni, hogy szóljon; maximum, ha lemerül, akkor feltölteni az aksit, vagy elemet cserélni benne.


Ja és lehetőleg 15000 Ft alatt. De méginkább 8000 Ft alatt méginkább 6000 Ft alatt.


Óvodában használnám, hogy jobban tudjak mesét mondani, és jól halljanak, amikor kezdjék elpakolni a játékokat, mert megyünk ki az udvarra.


Hangerőszabályozó lehetőleg legyen rajta, mert azért azt nem szeretném, ha a szomszédos termekben lévőket zavarnám; de talán így hatékonyabb lenne a hangom. Lehet, hogy nem is lenne folyamatosan bekapcsolva; csak ha át kell ordítani a csoportot, mert mindenkinek közlendőm van; tehát lehet, hogy így például több órát is bírna lemerülés nélkül.



2021. jún. 10. 19:48
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Annál a játék-hangosbemondónál viszont nem tudom, hogy hány hangerő-fokozat van; de gondolom, nemzavaróra is lehet állítani; pl emeletes házakban egymás mellett lehet a gyerekszoba, meg a szomszéd szobája is; tehát én azért feltételezem, hogy jó.
2021. jún. 10. 21:38
 22/24 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, azt a pöcköt lehet huzigálni a játékhangszórón a hangerőfokozatokhoz.


Egyébként tehát, köszönöm a segítségeket; ha eszembe jut még valami, még írok majd ide

2021. jún. 10. 21:40
 23/24 anonim ***** válasza:

#19/#20: "Amúgy ez a korong lehet, hogy mégis hangszóró, például énekeseknek szokott lenni, hogy elvesződik a hangjuk az éterben, és nem hallják saját magukat"

Nem.

Az említett övre csatolható "Superlux MA500"-ös megafon-eszköz - ami az erősítőt és a hangszórót tartalmazza - csak két bemenet van - egyik az említett fülre tekerhető mikrofonnak, a másik meg egy vonalbemenet (CD-lejátszónak, walkmannek, rádiónak) - kimenet nincs, így nem alkalmas fülhallgató meghajtására. A megafonba dugható E105-ös/E108-as mikrofon végén az a korong egy szimpla műanyagdarab, ami a fülre való támaszkodást segíti.


#18/#21: Azt a játék-hangosbemondót felejtsd el. Bár "cukin" néz ki, de eléggé "gagyi" (semmilyen értelmes műszaki adat - például hogy mennyire érzékeny a mikrofonja, vagy hogy mennyire erős a hangszórója - nem érhető el róla - még a gyártó oldalán se: [link] ), kézbe kell tartani (meseolvasás közben nem épp kényelmes).

2021. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

" Azt a játék-hangosbemondót felejtsd el."

Arra gondolok,hogy esetleg még lehet,hogy a gyerekek se feltétlenül vennének komolyan azzal a játékhangosbemondóval; de azért tetszik, de mivel nem lenne túl elegáns egy óvónéninek, mégis inkább egy komolyabbat szeretnék, olyanokat, mint mutattál, csak előbb nem tudtam megírni,mert ilyet írt ki, hogy a legutóbbi 5 komment az enyém , és nem tudtam írni:S:D:D Viszont még azért gondolkodom ezen, hogy most akkor van-e ott rajta hangszóró, majd mégjobban átvizsgálom azt a képet. :):)

2021. jún. 10. 23:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!