Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyha van egy ingyenesen...

Hogyha van egy ingyenesen letölthető és használható Bootstrap template, mit jelent annál az MIT licensz?

Figyelt kérdés
Gyakorlom a programozást, inkább a backend rész ami érdekel, frontendhez nincs érzékem egyáltalán így le akarnék tölteni 1-2 template-et és azt használni, viszont nem tudom, mit jelentene az MIT licensz?
2021. okt. 5. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] részletesen le van írva. Nem fogom most lefordítani neked magyarra. Magyarul nem sikerült megtaláljam.
2021. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyarul én se találtam, és nekem magyarul lenne rá szükségem. Épp ezért kérdeztem, mert ezt angolul egy pöppet nehezebb felfognom, mint magyarul. :D
2021. okt. 5. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Röviden: [link]

Felhasználhatod, eladhatod, módosíthatod, de ezt a licenc fájlt mellékelned kell és jelezni, hogy felhasználtad. Ha szoftver kárt okoz (pl.: összeomlik egy gyártásvezérlő, amiben felhasználtad) nem vonhatód felelősségre őket, működésre nincs garancia. Ez röviden tömören az MIT. Részletesen az angolul belinkelt #1 válaszában.

2021. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, szuper!
2021. okt. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!