Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 4 év tapasztalat - full-stack...

4 év tapasztalat - full-stack - fizuemelés előtt vagyok. Szerintetek mennyit kell kérni?

Figyelt kérdés

Üdv. 2018 óta dolgozom fejlesztőként, egy vidéki kkv-nál kezdtem, majd pestre költöztem, mert időközben átcsábított egy multi. Reacttal, nodejs/express-el foglalkozom leginkább, és elég otthonosan mozgom ezekben a technológiákban (.netet tanultam, javaval még dolgoztam de ezek minimálisak). Elkezdtem a fizetések után nézelődni, (ez elég nehéz magyarországon, mert erről nincs semmilyen fórum). Jelenleg 320 nettót keresek, ami elég jó pénz, de ha azt nézem, hogy van aki nálam háromszor ennyit kap ugyan ennyi év tapasztalattal, azért ott pislogok néha (vagy csak nem hiszem el). Ti mit gondoltok? Most akkor mennyit kell kérni, ha oda kerül sor? Mindenki mást mond és fogalmam sincs, hogy mit lehet már elhinni..

Köszi



2022. márc. 6. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

azért ne legyél túl pofátlan, hogy beszorzod kettővel

mondjuk egy 400-450-et elkérhetsz, de ha jól megy nekik, akkor az 500-ból alkudhatnak akár :)


Én ha jól emlékszem 210-ről 320-ra, 350-re és onnan 400-ra mentem 7 év alatt. Most megint egy 50 körül szeretnék emelést kérni. Bár én nem sokat dolgozom, de attól még kell a pénz :) Bár a 600-1 millió sem lenne rossz, de havi pár óra munkáért nem kérnék még ennyit.

2022. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1 köszi a választ! Lehet félreértettél: én főállásban vagyok, tehát havi 160 órát dolgozom.
2022. márc. 6. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:

#2:

papíron én is

2022. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jezus... Netto ketezres oraberert en a kisujjamat meg nem mozditanam. Sztem ennyi tapasztalattal meg itthon is siman elvarhato lenne egy netto 4 ezres oraber
2022. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Junior fizuért dolgozol jelenleg.

Mediorként 800 bruttó körül simán lehet keresni bármilyen speciális tudás/szakterület nélkül.

2022. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nettó 450-500eFt szerintem reális lenne, de azért fontos, hogy mennyi "hasznot" termelsz a cégnek. Ha tudod jól, h kitermeled bőven a 2-3xosát, akkor többet is kérhetsz.
2022. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!