Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megbízható webshop az e-termek...

Megbízható webshop az e-termekek.hu oldal?

Figyelt kérdés
Rendeltetek már az e-termekek.hu oldalról? Esteleg valami pozitív/negatív tspasztalat?

2022. márc. 21. 13:56
1 2 3 4
 1/31 Shaddark ***** válasza:

Nem akarom itt rossz hírét kelteni, de "Illés István ev" nem túl biztató.

Nem sok felelőssége van, ha bezár esetleg.

Akik komolyan gondolják hosszú távon, azok Rt., Kft. vagy Bt. formátumban nyitnak boltot.

Mondjuk nem fog átverni, az látszik az AFSZ-en ami normális ott. Csak a garancia miatt én drágább dolgokat nem vásárolnék ott. Mert egy ev. bármikor lehúzhatja a rolót, aztán mehetsz gariztatni Mekkába.


- Mondjuk én - általánosságban elmondható - senkitől nem vásárolok, aki nincs fent az arukereso.hu-n.

Egyrészt fárasztó copy-pastéval hasonlítani, jó e az ár amit ajánl, másrészt a megbízhatóságot sem tudom megbecsülni.

2022. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 euro10 válasza:
Múlt hét csütörtökön rendeltem az e-termekek.hu oldalról. Elérhetetlenek lettek reggel óta. Sem a weboldal nem megy, se az levelező rendszerük. Illés Istvánnak kellett utalnom. Az ő neve így utólagos utánaolvasásra mindig előjön. Se termék, se pénz. Hogy engedhetik ezt a hatóságok, hogy ennyi embert átvágjanak? Én is hibás vagyok, mert nem néztem utánuk, sajnos tanultam belőle, csak majdnem 39 ezrem bánja. 😢😢
2022. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Shaddark ***** válasza:

20 felett tehetsz feljelentést.

Amúgy a weboldalon ott van minden infó, Ránéztem én is - nem kamu webhely ezért nem tudja megúszni a felelősségre vonást.

Ám van több boltjuk is ahol nem küldenek árut ha jól látom.

[link]

Nagykáta Kövidinka utca 58

Ha közel vagy és rámenős vagy vissza adja az árát azt írták...

2022. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 euro10 válasza:
Köszönöm a válaszodat! Nem hagyjunk szó nélkül. Sajnos a webtermekek.hu oldalt is ez a banda csinálta előzőleg, azt olvastam. Hihetetlen, hogy 2022-ben ilyen könnyen meg lehet úszni ilyen sok ember átverését.
2022. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Shaddark ***** válasza:

Nem hiszem hogy meg lehet úszni.

Nem profi, hivatalos webáruházakat csinált ahol felelősséget vállalt.

Annyi, ha csak kevesen perelik be / jelentik fel akkor pénzbüntetés.

Ha sokan (ha nyomozást indítanak sok lesz) akkor meg csalásért szerintem ülni is fog.

valószínűleg az volt az alapelv hogy nem szállít, tönkremegy újat nyit és üzleti hibaként adja majd elő - ám ezt a bíróságon kiröhögik ha oda kerül az ügy.

Mondjuk reklámozhatnátok is, ha sok ember tud róla hamarabb foglalkoznak vele.

2022. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
2 hete rendeltem tőlük, azóta sehol semmi. Mostmár az oldalt se találom. Tényleg átverés?
2022. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
Én is rendeltem tőlük, igaz nem nagy összegért, de nekem ez lesz az első alkalom hogy átverjenek.Mert már biztos vagyok benne hogy átvertek.
2022. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
Sziasztok én is rendeltem tőlük a héten ,de máig semmi válasz ahogy átutaltam a 16 ezer forintot kávéfőzőgépre , és már ma délelőtt sejtettem,hogy átvertek mert weboldalukat nem lehet elérni sem kapcsolatot nem tudok velük létesíteni.Van ötletetek ,hogy lehetne tőlük vissza kapni a pénzt ??vagy tegyek feljelentést ? nem hinném ,hogy lesz eredménye rendőrségi úton ..
2022. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 euro10 válasza:
Én hétfőn feljelentem. Már felvettem a kapcsolatot egy nyomozóval, ő mondta, hogy fel kell jelenteni. Személyesen és online is lehet. Ha nincs kedvetek sorba állni, pár perc a neten. Én biztatok mindenkit, hogy ne hagyjuk veszni a pénzünket, még ha valakinek csak pár ezer forintról van is szó.
2022. márc. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 euro10 válasza:
Shaddark, tudnál segíteni, hogy hogyan lehet bizonyítani, hogy az általános szerződési feltételekben felelősséget vállalt, miközben már elérhetetlen a honlap? Vásárlás közben sajnos nem azon jár az ember esze, hogy elolvassa és kimásolja azt egy későbbi bizonyítás miatt. Öreg hiba tudom, de én sem voltam még ilyen csalás áldozata.
2022. márc. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!