Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop mellé akarok venni egy...

Laptop mellé akarok venni egy monitort 2 képernyős használathoz. Programozás tanulásához kell, az igényeim ezek: minimum 22 col, 1080p, 60 Hz. 15.000 - 20.000 Ft között rengeteg van ilyen paraméterekkel. Valamire érdemes figyelni? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Szóval gondolom a "legalapabb" is tökéletes erre a célre, filmet/sorozatot/bármit aminek fontos hogy szép legyen a kép úgy is TV-n nézek.


A paneleknél van több féle: IPS, TN, stb... Ezeknél számít valamit hogy milyen panel, van különbség valamiben?


Vagy bármi tippet szívesen várok, azt megköszönném.


Én most ezt néztem ki, ezt akarom megrendelni, ez megfelelő erre a célra?

[link]


2023. ápr. 14. 14:58
 1/4 anonim válasza:

Ami az én szememben fontos, hogy kellően nagy legyen, ha a 22" neked megfelelő, esetleg ki is próbáltál hasonlót az jó. Gondoltam, hogy javasolnám esetleg a 4K felé kacsingatást, de nyilván az nem ez az ársáv...


Amit néztél, ha jól látom nincs HDMI port, ami jól jönne szerintem kényelmi okokból, ne kelljen átalakítóval szöszölnöd...(Átalakítózás egy szükségmegoldás, könnyen lehet kontakthibás stb.)

Ezt a márkát én nem ismerem, bár ez nem jelent semmit, csak legyen driver-ügyileg megbízható...


Nekem a 250 nites fényerősség nem tűnik nagyon soknak, bár szobában valószínűleg nem is nagyon kell több, főleg, ha van függönyöd :) .


Nos, azt vedd figyelembe, hogy valószínűleg sok időt fogsz a monitor előtt tölteni, így én azt mondanám, hogy ha esetleg megteheted, akkor egy 10 ezerrel még told meg ezt a kiadást, lehet, hogy hosszútávon meghálálja.


Neked valószínű, hogy a kontrasztarány nem olyan fontos.


Ugyan ezen az oldalon nézd meg ezt:

[link]


Én az IPS panelt ajánlom, mert a betekintési szöge sokkal jobb, így kényelmesebb használni.


Bevallom, amit te találtál, szerintem ár-érték arányt nézve bajnok, ennél olcsóbban szerintem biztosan nem találsz.


Majd arra figyelj a használatnál, hogy az asztalon kellően magasan legyen a monitor, a nyakad, törzsed egyenes legyen, ne lefelé tekints majd, emeld meg a laptopot és a monitort, használj hozzá külön billentyűzetet és egeret. :)

2023. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sikerült venni végül?
2023. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, vásároltam egy LG 22 colos IPS monitort 75 Hz. 22MK430H - B a modell száma. MediaMark - ba vettem, kiállítási darab volt, 30.000 Ft volt, amúgy 49.900 meg ha árukeresőbe beütöd tényleg 50 - 60 körül megy ez a típus. Azért volt ennyi mert kb. fél éve ment megállás nélkül. Szóval már le is van tesztelve, működik :D


1 év garancia így is van rá szóval félni sem kellett, szerintem király vétel volt és a monitor is jól működik, szép képe van.

2023. júl. 3. 16:37
 4/4 anonim válasza:
Szuper, jó vétel volt, tegyen jó szolgálatot! :)
2023. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!