Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacBookon sok helyet foglal...

MacBookon sok helyet foglal el az iCloudből letöltött dolgok. Hogy tudom a legegyszerűbben ezeket csak a felhőben tárolni?

Figyelt kérdés

121 GB hely van a MacBookomon, amiből alapból majdnem elveszi a felét a rendszer. Emellett van a kevés állandó/aktuális dolgaim rajta és az iCloudban tárolom a dolgok nagy részét. 10-20 GB-t mindig elfoglal így is az iCloudból letöltött dolgok. De ezeket ezek 90%-át nem én töltöttem le, valamiért ezeket letöltötte a rendszer magától. Sokszor a 20. almappa legmélyén van néhány random letöltött fájl. És ebből van egy csomó össze-vissza a mapparendszerben. Ha nagyon-nagyon kell a hely, akkor egyesével elkezdem vadászni ezeket, hogy eltávolítsam a letöltést, de ez így órákig tartó program.

Van valami olyan lehetőség, hogy ezen letöltött fájlokat egyszerre, kikeresésük nélkül eltüntessem, ne legyenek letöltve?



2023. ápr. 24. 21:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!