Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam a...

Melyik laptopot válasszam a kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Legfőképpen komolyabb alkotói munkára használnám, úgy mint videóvágás (DaVinci Resolve), grafikus munka stb. Néha egy kevés játék (Minecraft, PUBG, ilyenek), meg persze normál felhasználás.


Szerintetek megérné megvásárolnom így 2023-ban?


Ha valakinek van tapasztalata vele, szívesen várom válaszát.


Köszönöm mindenkinek :)



2023. aug. 1. 06:32
A kérdező szavazást indított:
Lenovo
Asus
10 szavazat
 1/3 47. ***** válasza:
44%
Komoly munkára nem veszünk laptopot.
2023. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

#1 Oké, akkor ne vegyél!


A grafikus teljesítmény miatt inkább az ASUS.

RTX 3050 -el többre mész, mint az Intel Iris-el. Bár kicsit drágább...

2023. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyi inkább az Asus. Nincs vele tapasztalatom, de csak jobb lehet, Lenovót agyonra dicsérték nekem két év használat után úgy lötyögött mint a harmonika busz, pedig persze nem 2-forint volt. Akkor még suliztam kellett mivel online oktatásban voltam, sok mindenre használtam nyomtatástól, prezi csinálásig. Most váltottam, aprópénzért tudtam csak eladni vettem egy “olcsóbbat” igaz Acer, de olyan jó kis kütyü meg sokkal masszívabb az előző laptopomnál. Nekem már csak filmezésre meg YT-re kell, így tökéletes.
2023. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!