Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptop érné meg, ha...

Milyen laptop érné meg, ha csak internet és irodai csomagok lennének rajta fontosak?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha stabil lenne és elmenne a lehető legtovább. Mostani gépem egy 10 éves Acer, de egyéb dolgok mellett már a billentyűzete is csak nehézkesen működik, emiatt szeretném újra cserélni. Ez a márka nekem bejött, és az új laptopjai is tetszenek, de nem tudom, hogy hasonló kategóriában mennyire jók/rosszak, mert mást még hosszútávon nem használtam. Esetleg ha konkrét típusokat is tudnátok ajánlani azt megköszönném. Max 250 ezerig gondolkoznék, de lehet, hogy egy átlag gépre ennyi sok is.

29/n



2023. szept. 6. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


illetve,


[link]


[link]

2023. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

A realme egész jónak tűnik. Kicsit kisebb (14"), de nem nagy a különbség a standard (15,6")-hoz képest.


https://www.youtube.com/watch?v=f52rP4anqnc

2023. szept. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Ezeket a realme márkákat felejtsd el. Én bepróbálkoztam vele ügyfelemnél, és azóta is ingyen javítom, mert szégyellem, hogy valaha én ilyet egyáltalán ajánlottam, illetve alkatrészt sem könnyű találni hozzá a megszokott helyeken (tapasztalat)..


HP ProBook, ami még normális anyagból is van, szerelni is könnyű, megbízható, a garancia is normális, business használatra tervezve.

Nem véletlen Magyarország legnagyobb IT disztrijénél is HP a vállalati standard, az alkalmazottak csak HP-t kapnak...


Egy ilyen pl. az általad említettre bőven elegendő, több cégemnél is ilyennel dolgoznak napi 8-10 órákat (i3, 8/16gb ram, 256/512ssd), legális Windows 10-el:


[link]


Erősebb, de nem jár hozzá Windows:


[link]

2023. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

250-be belefér a dell vostro, ami egy minőségibb anyaghasználatú gép, fél-üuleti kategória.


[link]

Ez már nem a gagyi műanyag tehát. A proci elégséges lesz jóideig alapfelhasználásra. 8GB RAM is okés, de bővíthető. 500GB SSD pedig jónak mondható az árkategóriában. Ennél többet én nem költenék erre a felhasználásra, de kevesebbet se igazán.


Ilyen realme-ket én is kerülném még teljes mértékben a gagyi műanyagnak tűnik, ami szeret zsanérnál töredezni

2023. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Dell Vostro sajnos pont hogy ugyanaz a gagyi műanyag, mint amilyen az Inspiron.. most már a Dell-nél is kb. csak a Latitude amit szabad ajánlani.
2023. szept. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

Azért az Acernek is vannak (leírás alapján) jobb modelljei.

2023. szept. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!