Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol be a gép, mit tegyek?

Nem kapcsol be a gép, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap még fifaztam, kikapcsoltam este es most be akartam kapcsolni de semmi eletre utalo jel nincs. a billentyuzetem az ha aram alatt van az mindig vilagit de nem tudom mi lehet a baj. Valaki?

2023. okt. 1. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Most a bill most is világít vagy sem? Mindenesetre ilyenkor alaplap és táp a két első ami a gondot okozhatja.
2023. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyáltalán nem reagál akkor szinte biztos táp. Húzd ki egy percre a konnektorból éa dugd vissza, lehet csak a túlfeszültség elleni védelem aktiválódott és ezért nem engedi indítani.

Ha egy pillanatra felpörög és aztán kikapcsol akkor valami zárlatos.

Ha felpörög de se kép se hang, akkor valamelyik elengedhetetlen hardvereszközt (CPU, RAM, VGA) nem tudja inicializálni. Ilyenkor el szokta csipogni a bánatát, ha van az alaplapra csipogó kötve.

2023. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Be van dugva, biztosíték nincs leverve?
2023. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!