Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vajon teljesen tönkrement?...

Vajon teljesen tönkrement? Lehetséges a javítása? Elvesztek az adatok vajon róla?

Figyelt kérdés

Este filmeztünk az ágyban a barátnőmmel a laptopján. Be szerettem volna takarózni, de ahogy magamra húztam a takarót véletlen az egyik kezem neki csapódott a laptop (képernyővel szemből nézve) bal oldalának. Azonnal elment a kép róla. Kb 5 éves Hp laptopról beszélünk (kb ennyire is értek hozzájuk). Szerintetek meg fogják tudni javítani? El fog vajon veszni róla minden adat? Kb mennyibe fáj egy ilyen javítás és mennyi idő?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2023. okt. 31. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az adat biztosan nem vész el, semmi köze a kijelzőhöz. Vagy a kijelző adta fel, vagy alamelyik adatkábel vagy ilyesmi.
2023. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm!
2023. nov. 1. 05:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

10-15 EFT.

Ha kijelző cser, az 30 EFt kb. (jó esetben)

2023. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az jó. Mivel még sose vettem igénybe hasonló szerviz szolgáltatását alapból 100EFt költséggel számoltam. Ezek szerint ebbe a keretbe bőségesen beleférek, ez megnyugtató. Köszönöm válaszod!
2023. nov. 1. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, az utóbbi időben változhatott...
2023. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta ma bekapcsoltuk és jó a képernyő. Szerintetek érdemes azért elvinni a szervizbe? Valami oka biztos volt, hogy elment és nem kapcsolt be a képernyő, nem?
2023. nov. 1. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet becsuktátok-kinyitottátok és a csatlakozás rendbe jött. Minek? akkor vidd, he még egyszer előfordul.

De én inkább arra gyanakszom, hogy a HDD-n csinált javítást a rendszer.

2023. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!