Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a laptopom?

Miért nem kapcsol be a laptopom?

Figyelt kérdés
Dolgoztam rajta, kb 3 órán át volt bekapcsolva, majd gondolt egyet és minden nélkül leállt, mintha semmi sem kapna áramot. Utána megpróbáltam újra bekapcsolni, van 2 led az oldalán, az egyik a töltőhöz a másik pedig akkor világít amikor be van kapcsolva. Megnyomtam a gombot és világított kb 2mp-ig, majd kialudt. Azóta sem akar indúlni, töltővel sem és nélküle sem. Mi lehet ilyenkor a probléma? Illetve mit tudok vele csinálni? Reggel csináltam egy már rutin szerű takarítást, ilyenkor ki kell húznom a hdd-t és úgy tudom teljesen levenni a laptop alját. Esetleg arra gondolok hogy azt nem dugtam össze rendesen, bár nem tudom lehet e ez miatt és ha igen akkor miért dolgozott órákig. Válaszotokat köszönöm!

dec. 23. 13:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Meg lett a probléma, viszont aki azért kattint a kérdésre, mert vele is hasonló történt annak segítenék: a ramok alatt az én laptopomnál van egy nyomógomb, amit a laptop alsó burkolatán lévő gumi nyom le. Az volt a gond, hogy mikor összeraktam a laptopot, nem csavaroztam össze eléggé az alját, így kisebb nyomás volt a gombon, ami egy kis mozdulástól már nem volt lenyomva.
dec. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!