Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telekomosok segítséget szeretn...

Telekomosok segítséget szeretném kérni laptop vásárlás előtt állok és van 1-2 dolog ami számomra nem teljesen világos?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy asus rog laptopot 700ezer forint értékben, erre kért nekem egy 460ezer forintos előleget! Ezzel nekem problémám nem is lenne ha nem írta volna azt hogy a törlesztőrészletet a kötbér ellenére is fizetnem kell havonta.

A választott csomagom havi összege 14630ft/ho ezt beszorozva 24el kijön egy kb 350 ezer forintos összeg.Szoval engem az érdekelne hogy mi lesz a maradék 110 ezer forintommal ha a laptop törlesztőrészletét is fizetnem kell minden hónapban?



dec. 28. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem hívtam fel őket. Reméltem lesz itt olyan személy aki előfizető náluk vagy ott dolgozik és eltudna nekem ezt magyarázni!
dec. 28. 15:02
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz.
dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A törlesztőrészletet ugyanúgy fizetned kell. Az előleg összegét pedig levonják a havi számládból.

Utána eldöntheted, hogy hosszabbítod-e a hűséget vagy sem.

Hosszabbítás esetén már jó eséllyel előleg nélkül is adnak nagy értékű készüléket + kedvezményt is.

Az előleg fennmaradó összegét pedig továbbra is jóváírják.

Ha lemondod az előfizetést, akkor ugye ők fognak neked tartozni.

Ilyennel még nem találkoztam, de gondolom ez esetben visszafizetik a különbözetet.

dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Az előleget nem az eszközre fizeted, hanem a szolgáltatásra. Ameddig az tart, nem kell a szolgáltatásért fizetni, tehát a havidíjat, percdíjat, extra szolgáltatások díjait. Ha több előfizetés van egy számlán, a többire is kihat, azokat se kell fizetni.
dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy mire fizettem az eloleget,csak tolem 460 ezer eloleget kert a 24 havi tarfia csomagom osszege kb 350 ezer forint korul alakul(ezt már fent is leirtam).Tehát 110ezer forinttal tobbet kellene fizetnem csak nem tudom mire?
dec. 28. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
A hűségidő lejártával nem szűnik meg a szerződés, azután is nullás számlákat fogsz kapni egészen addig amíg el nem fogy. Meg ugye ha más szolgáltatás is van a számlán, akár másik mobil, akár otthoni, abba is beleszámít, így már hamarabb feléled. Ha mégse élnéd fel a hűségidő végéig és megszünteted a szerződést, a maradékot visszakérheted.
dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ilyenrol eskuszom most hallotam eloszor hogy a telekom fizetne vissza penzt :D na mindegy igy mar nem megyek bele,inkabb megveszem mashol reszletre

A segitokéesz válaszokat pedig nagyon szépen koszonom!

dec. 28. 23:37
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Ha a két év lejárata után ugyanúgy használnád a díjcsomagot, akkor hűséghosszabbítás nélkül is megteheted, és ugyanúgy nullás számlát fogsz kapni. Ha lemondod az előfizetést, visszakapod a pénzed, viszont akkor keresned kell egy új mobil előfizetést.

+ Ha lemondás után újra előfizetésre akarsz kihozni valamit, nem fognak régi ügyfélként kezelni, hanem teljesen újként, előleggel stb.

Ha nem mondod le, és még hosszabbítasz is, akkor nemcsak hogy előleget nem kell majd fizetned a következő készülékre, hanem még kedvezményt is kapsz rá.


Csak azért előfizetni, hogy részletre hozz ki valamit NEM éri meg!

Úgy éri meg, ha készüléktől függetlenül is kihasználod az előfizetéses csomag által nyújtott szolgáltatásokat (hívás, mobilinternet, stb)

dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!