Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » King's tech shop megbízható...

King's tech shop megbízható illetve jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a king's tech shop jó illetve megbízható mert kinéztem egy gépet de nem találok értékelést. Illetve az lenne a kérdésem hogy mennyibe kerül a kiszállítás mert azt sem írja az oldal?
jan. 3. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

A srác ebből akar élni, youtube csatornát is üzemeltet. Őszintének tűnik nekem. Nyilván használt cuccnál bármi előjöhet. De korrektül kezelné akkor is, úgy gondolom, hiszen ezen múlik, hogy folytathatja-e ezt a sztorit.


Gondolom GLS/foxpost/akármi árai vannak, vagy úgy küldi, ahogy neked jó. Beszéld meg vele. Nem egy nagykereskedő. Ez egy egyszemélyes vállalkozás. Rád fog érni 😉

jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi akkor majd ráírok 😄
jan. 3. 11:39
 3/11 anonim ***** válasza:
"Házhozszállítás díja - 2 500 HUF."
jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oo nagyon szépen köszönöm
jan. 3. 15:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is korrektnek tűnik a srác. Szoktam nézni a videóit. Sok hasznos tippet hallottam már tőle.
jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem javaslom. Úgy csinálja meg a videókat, hogy azokat a kártyákat, amiket el akar adni, jobb színben tünteti fel mint amilyen valójában. Olyan játékokról csinál tesztet, amik az adott kártyával jobban futnak.

Egyéni vállalkozó, és egy miskolci putriba van bejegyezve:

[link]

Én biztos nem vennék tőle semmit, a youtube kommentszekció meg teljesen agyhalott és áradoznak róla pedig nem is ért hozzá. Google első oldal találatokat olvassa fel. Semmilyen ilyen irányú végzettsége sincs és sok baromságot is mond amilyet szakmabeli biztosan nem. Nézz meg pár vidóját és látni fogod.

febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felesége Bukta Brigi akit haverom már jó párszor megsz*patott mikor Kingtech dolgozott:D Szerintem nem is tudja, de elég gáz xd
febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is hallottam, meg elvileg videóztak is XD
febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Lehet ez is a biznisz része, ki tudja...
febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 ha már a youtube karrier nem megy
febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!