Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép,hiba segítség?

Peti0372 kérdése:

Számítógép,hiba segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok, összeszereltem a számítógépemet. Egy olyan problémám lenne hogy amikor be szeretném indítani a monitor azt írja ki hogy no signal. Ez miért lehet? Segítségeket előre is köszönöm!
jan. 20. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elég sok hiba okozhatja, ennyi infó kevés ehhez.

KEress valakit a közelben aki ért hozzá és rá tud nézni a gépre.

jan. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A gépet is bekapcsoltad? Rákötötted a monitort a gépre? Maga a gép bekapcsol (ventik pörögnek)?
jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Igen bekapcsoltam, pörögnek a ventik. És kb ennyi. Pár másodperc múlva azt írja a monitor hogy no signal. A monitor is be van dugva.
jan. 20. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dedikált videó karid van?
jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap jöttek meg a cuccok a gépbe. Annyi hogy a videokártyát azt a fizetésből veszem meg. Most a régi kártyámat tettem belé. Gtx 1660ti. Alaplap Asrock b550m steel legend ryzen 7 5700x Evga 750 br. 32gb ram. Fizetésből szerettem volna vásárolni egy rx 6800 as kártyát, most viszonylag olcsó.
jan. 20. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
A bios-ba be tudsz lépni? Esetleg meg tudod próbálni, hogy kiveszed a RAM-okat és csak egyet raksz be
jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Táp rajta a VGA-n?

Lapon a BIOS melyik verzió?

Mert a procit elvileg csak P2.30-tól támogatja.

jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!