Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt a gamer laptopot megérné...

Ezt a gamer laptopot megérné megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Főként játékra és netezésre kéne.



febr. 4. 19:18
1 2
 11/12 anonim válasza:

AMD mar lekorozte valoban az intelt. Pedig az intel vezetett jo sokaig.


Nem tunik rossznak, de egy laptoptol sose varj asztali teljesitmenyt. Egyebkent nekem gyanus azert, hogy majdnem egy arban vannak a gagyibbak meg a sokkal jobbak.


Nekem linuxom van, es egy ilyen laptoppal a fekete lyukig lonek felre, meg nyaron kimehetek a 42 fokba es fel sem melegszik az arnyekban max a kornyezetire. Persze en mar nem jatszok. De ja. Ez jonak tunik, csak a weboldal nekem mutyizosnak tunik egy picit, jobb lenne valami nevesebb oldalrol nezni. Laptop.hu eleg hires, es jo. Csak gondolom dragabb, minosegibb, ilyenek. Azt hiszem enyem is onnan van. ~200 ezer korul vettem i5 8gb RAM amit kiegeszitettem 8-al, es SSD de 256 gb, szoval nem a tuti, de megy mar kozel 8 eve. Hibatlanul. Windows el sem fut rajta akadasmentesen mondjuk, ezert is linux, de linuxhoz meg ott a Wine, igy fel tudnek rakni jatekokat, volt, hogy raktam amugy, es semmi gond nem volt.

febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 6. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!