Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel csinalni?

Mit lehet ezzel csinalni?

Figyelt kérdés

Erdeklodnk szeretnek h ebben mit tudnek en csinalni. Par napja kaptam vissza a laptopom, mert a toltest nem vette fel. Ezutan jott a problema ugyanis hiaba nyitottam meg a fajkezelot, allandoan csam toltott, es utana eszbe kaptam, lehet ha a pendriveot behelyezem ugy jo lesz, merz elotte ramasoltam amik fontosak lehetnek, h ne vesszen el. Na mosr utana olvastam h ha nem tolt be a fajkezelo mit lehet csinalni. Es valami ott levot ratoltottem. Ezek uzan kiirt h csatlakoztassam a toltot, es lefagyott. 15perc uzan kikapcsoltam, majd akkor irta ki azt az 5 lepesest, ami lentebb leirok. Remelem meg nem kampo a gep. 3 eves lesz majusba a gep


Az uzenet a koverkezo

1. Download the bios file correspomding to your computer model from asus official website.

2. Put the file under the root directory of your storage deviced (e.g usb flash drive)

3. Turn off the computer.

4. Plug in the storage sevice and keep your computer connevting the power adapter.

5. Turn on your computer and then recivery will start automarically.


Koszi ha tudtok segiteni.



febr. 15. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
És szerinted viccből írta ki ezt?
febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

1. Töltse le a számítógép modelljének megfelelő bios fájlt az asus hivatalos weboldaláról.

2. Tegye a fájlt a tárolóeszköz gyökérkönyvtárába (pl. USB flash meghajtó).

3. Kapcsolja ki a számítógépet.

4. Csatlakoztassa a tárolóeszközt, és tartsa a számítógépet a hálózati adapterhez csatlakoztatva.

5. Kapcsolja be a számítógépet, majd a helyreállítás automatikusan elindul.

febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia. Igen ezt nekem is sikerult leforditanom, a baj az h semelyik billentyuzet lenyomasra nem reagal a kikapcsolo gomb kivetelevel. H szeretne a gep h letoltsem ra a bios ha semmire nem reagal.?
febr. 15. 19:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi, sokra mentem a valaszoddal, nem kellett volna irnod ide semmit ha segiteni se tudsz.
febr. 15. 19:45
 5/6 fukapapa27 ***** válasza:
Csatlakoztass egy USB-s billentyűzetet és próbáld meg úgy!
febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes otletet. Kozbe sikerult rajonnom, h valamit lekell toltsek, ra pendrivera es elv a tobbit a gep intezi.
febr. 16. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!