Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átrakni a telefon...

Hogyan tudom átrakni a telefonomról a gépemre a dolgaimat, ha a telefonom elromlott?

Figyelt kérdés
Teljesen használhatatlan. Na most ugye, amikor kábellel csatlakoztatom a laptophoz, a telefonon ki kell választani a fájlok átvitele opciót. De én nem tudok olyat, mert a kijelzője tönkrement. Mégis hogy tudnám akkor átvinni a fájlokat, ha nem tudom kiválasztani a fájlok átvitele opciót? Annélkül csak simán tölti, nem jelenik meg úgy, mint egy adathordozó.

márc. 4. 11:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vidd el megcsináltatni, vagy a kártyát tedd át másik telefonba.
márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jajjj, nem éri megcsináltatni, nagyon drágán csinálják meg. De tényleg. A fájlok nem kártyán vannak, ez a baj.
márc. 4. 12:02
 3/18 A kérdező kommentje:
Fájlok alatt a fényépeimet értem. Képek régebbről, bulikról, munkahelyről, kirándulásról, svájci fotók, stb... Emlékek, melyeket nem akarok elveszni hagyni.
márc. 4. 12:05
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha nem volt titkosítás bekapcsolva akkor vidd el adatmentésre. Talán pár száz ezresből megúszod.
márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
húúúú basszus...
márc. 4. 12:42
 6/18 anonim ***** válasza:
márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon hogy elromlott?

Mikrosütőben szárítottad miután a klotóban ázott pár órát?

márc. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod bekapcsolni a telefont, akkor otthoni körülmények közt semmi esély rá.
márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7 Kiesett a zsebemből és a képernyője szarráment.

#8 Be tudom kapcsolni a telefont de semmit sem érek el vele, mert kód kell, hogy be tudjak lépni, azt meg semmi esélyem beírni.

márc. 4. 13:53
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

A fejlesztői beállítások közt van egy ilyen: Alapértelmezett usb konfiguráció. Itt a file átvitelt választva dugáskor nem kell választani. Nálam meg ujjlenyomat azonosítás van.

Persze ez rajtad nem segít, előre kellett volna gondolkodni.

[link]

márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!